Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy ment az első nap a...

Hogy ment az első nap a suliban elsős gyerekek anyukái?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Fél nyolcra kellett menni,az ünnepséget kivártam,felmentek az osztályok,az elsősök szülei is,ott voltam még én is egy kicsit,fontosabb infóknál,aztán ismerkedtek,játszottak,az én kisfiam elpityeredett mikor elmentem,aztán délben érte mentem mert 4 osztályfőnöki volt és nagy lelkesedéssel mesélte h miket csináltak és egy kisfiúval játszott szünetbe,az órákon meg egy kislány mellett ül és nagyon aranyos szép a kislány,szóval összességében jól ment;)Nektek??

2015. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekunk is hasonlo volt 8tol evnyito fel9tol pedig ott kellett hagyni de olyan gyorsan tortent minden hogy nekem is sirt a fiam 12be mentem erte mondta hogy jo volt de nem mondja el mert titkos :) holnap is akar menni az a lenyeg! Megilyedtem mikor elkezdett sirni persze csak mikor jottem haza hogy ne lassa rajtam de gyomorgorcsom volt delig. Olyan mint az ovi beszoktatas csak ez durvabb volt :)
2015. szept. 1. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok de olyan aranyos ahogy leírtátok :) Emlékszem mikor az én kisfiam ment elsőbe nagyon nagy nap volt nagyon szerette most ment 2. Ba és már azt mondja hogy már most fárasztó :) Hiszen a mi gyerekeink lesznek lehet a köv generáció orvosai :) akkor milyen hihetetlen lessz belegondolni az 1.nap a suliban dologra :)
2015. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem túl jól. Ott voltam vele, közel 9-ig, mert 8-tól volt az évnyitó, utána fotózás, ezeken ott lehettünk. Nem sírt, de amikor mentem érte, azt mondta, hogy nem érezte jól magát, mert nem ismer senkit, nem játszott senkivel. Nekem is gyomorgörcsöm volt tegnap egész nap és még ma is. Remélem a mai nap már jobb lesz.
2015. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MA már nem sirtunk :) jupiii :) de a reggel továbbra is anya maradj ott velem és siráshatáron de már nem zokogott szépen elköszöntünk! Ma már tudtam reggelizni délben mert nem volt akkkkkora gyomorgörcsöm! Nálatok mi a helyzet? MAjd megszokják meg mi is csak addig a mi hajunk kihullik :D
2015. szept. 3. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk a mai nap sirassal indult h nem akar menni,aztan szepen megnyugodott es 2kor mar nagy vidaman szaladt h mehetunk haza de azt mondta h jo volt es ma egy kislany adott neki a reggelijebol ezert neki is kellett adni vmit de nem volt nala semmi igy megpuszilta:Dramenos egy fiam van:))de most sajna belazasodott ugyh holnap nem megy:(39,3 a laza://elvileg van most vmi hanyos virus,momdta o is h faj a pocakja ugyh vigyazzatok;)

1.valaszolo voltam

2015. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!