Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttatok már, esetleg ismertek...

Láttatok már, esetleg ismertek is kristálygyereket?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi az, itt megnézheti:

[link]

Vagy itt:

[link]


2010. márc. 11. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiamra totál illik a leírás, bár az aurája színét sajnos nem látom ;-) és nem hiszek az ilyen kategóriákban, hogy kristály meg indigó meg stb.

De ha csak az a kérdés, hogy ismerek-e olyan gyereket, aki már kétnapos korában értelmesen nézett és a szemével követte a tárgyakat, szinte soha nem sírt, derűs, nyugodt, kiegyensúlyozott, és két és fél évesen olyanokat kérdezett a mese kapcsán, hogy pl. miért nem volt pénze a szegényasszonynak - nos, igen, ismerek ilyen gyereket.

(Ugyanakkor, az a véleményem, hogy sokat ártunk a gyerekeinknek azzal, hogy most már minden gyereket "különlegesnek" címkézünk fel.)

2010. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A kérdés feltevésekor ilyenre is gondoltam, amit te csináltál, hogy részletesebben is elmondhatjátok...

Bár szerintem ez egy általános jelző, hogy minden gyerek különleges.

Mert ugye senki sem ugyan olyan, így hát minden ember különleges egy kicsit. :)

Én nem igazán tudom eldönteni hogy találkoztam e már kristálygyerekkel, mivel nem tudom eldönteni hogy az volt e. Tudom hogy belenézett a szemembe azzal a két gyönyörű szép hatalmas kék szemével, és akkor mintha megállt volna az idő. És igazán megnyugtató érzés volt a közelében lenni :)

2010. márc. 11. 22:52
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Áááááá!
2010. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
igen. és előtte nem foglalkoztam ilyen dolgokkal,hittem is meg nem is. tudni kell róla,hogy nem vagyok az a babáktól elájulós típus,de ez a kislány elvarázsolt,folyamatosan fogni akartam,és a találkozás után két napig csak mosolyogtam. még álmodtam is róla.
2010. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
ennyi hülyeséget!!! bele gondoltok ezekbe a dolgokba úgy igazán????
2010. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Én kettő indigógyereket ismerek, akiknek kiskorukban megmondták, hogy azok:D ( Egy jósnő mondta meg nekik, de nem pénzért, mert ismerősük volt)
2010. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Előző vagyok:D Most ahogy elolvastam az első linket észrevettem, hogy én pontosan ilyen voltam kiskoromban.. Mindig is imádtam a természetet, hogyha zenét hallottam egyből mosolyogtam, és csendes, de titokban kíváncsi kislány voltam. Mindig is nyugodt természetemet "dicsérték" és ha kérdést kellett feltennem, akkor a legmeglepőbekkel álltam elő..

Lehet, hogy csak véletlen, de azért eléggé durva.


15/L

2010. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Azt elfelejtettem írni, hogy ezek most is jellemzőek rám, plusz inkább egyedül vagy párban végzek el egy feladatot, mintsem egy csoportban. Az állatokért, meg a természetvédelemért meg megállíthatatlanul rajongok :) ennyi lenne.


15/L

2010. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Értem, ezek az indigógyerekek már biztosan huszonévesek lehetnek, mert az indigók 1990-ig voltak, aztán jöttek az elő kristályok, és a kristályok 2000 után.

Szerintem Te is elő kristály lehetsz.

Én rajongok a kristály, és az elő kristály gyerekekért. Olyan csodálatosak, annyira tudnak és lehet őket szeretni :)

Az indigókért már annyira nem, mert ők állt. romboló úton érik el azt amit szeretnének.

De Én minden gyereket szeretek, szóval ők sem kivételek. :)

Ám köszönöm a válaszod! :-)

2010. máj. 5. 10:29
 10/23 anonim ***** válasza:

Remélem kristálygyerek vagyok, mert nagyon illik rám a leírás ugyebár, jah és pluszban 1995-ben születtem, és valahol azt olvastam, hogy akkoriban kezdtek el megszületni ők. ( Én vagyok az aki eddig is leírta, hogy mik hasonlítanak rá xD)


15/L

2010. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!