Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttatok már, esetleg ismertek...

Láttatok már, esetleg ismertek is kristálygyereket?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná mi az, itt megnézheti:

[link]

Vagy itt:

[link]


2010. márc. 11. 22:21
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Nagyon érzékeny vagyok a kristályokra. Parapszhiológusnál nem bírtam nézni, mert úgy éreztem, hogy megszakad a szívem. Közelebb hozta hozzám, és csak fájt, hogy annyira tökéletes, az én életem meg most posvány, és sokszor fáj a világ, mert nem elég jóságos. (sírógörcs jött rám, amikor közelebb hozta) Remélem egyszer képes leszek megfogni a kristályt, és elfog a kitörő boldogság :)

Amúgy imádom a természetet és az állatokat. Akkor lelkük van! Meg mindenre extra érzékeny vagyok.

De azért nem tudom elfogadni, hogy az lehetek.. nem is mondtam senkinek a környezetembe , mert túlságosan nagyratartom az ilyen képességű embereket , és miért pont én kapnék ekkora áldást?

2010. máj. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Én vagyok az utolsó. Furcsa viszont látni leírva. Bárcsak el se küldtem volna :) ( meg ezt se. )
2010. máj. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én örülök hogy leírtad:) Bár itt az elején nem igazán értem mire gondolsz mikor azt mondod érzékeny vagy a kristályokra, mármint hogy a kristályokra vagy a kristály gyerekekre? Mert később pedig úgy fogalmaztál hogy "egyszer talán képes leszek megfogni A kristályt"

De egyébként ha így igaz rád akkor lehetséges hogy az vagy. Mennyi idős vagy?

2010. máj. 6. 12:48
 14/23 anonim válasza:

a kristály kőre gondoltam.

1990-ben születtem, de attól még lehetséges.

Érzek magamban valamit evvel kapcsolatban, de nem merem bevallani magamnak teljesen, és elfogadni.

2010. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam eddig hogy az indigók 1999 Aug. 11.(napfogyatkozásig születtek)

De hogyha úgy van ahogy ti írtátok akkor 1990 és 2000 között nem is születtek ilyesmik ??!

2010. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
2000 előtt indigók és elő kristályok, 2000 után kristályok
2010. máj. 14. 10:35
 17/23 anonim válasza:

korábban is születtek előfutárok.

reméljük egyre többen lesznek.

2010. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hm, és én akkor mi vagyok?

Korábban nem hallottam ezekről a kategóriákról, viszont a kristálygyerek leírása úgy 90%ban illik rám, csak én nem kezdtem el későn beszélni, nem voltak/nincsenek nagy szemeim.

Viszont az óvónők koravénnek tartottak, az általános iskolában alsó tagozatban ezért nem szeretett a tanítónőm. Mindig én voltam az, aki a koránál érettebb, akire a többiek rápakolták a terheiket, mert rám lehetett számítani, meghallgattam őket és tanácsot adtam nekik, a magunk szintjén. Általában a tőlem idősebbekkel jöttem ki jól, vagy azokkal, akikre szintén ez a jellemző. Ez most is így van. Azt mondják, hogy nem az én korosztályom szintjén állok, és ezt én is érzem. 22 éves vagyok, és a legjobb barátaim egy kivételével 28 év felettiek, a hozzám legközelebb álló ember, aki egyben lelki társam is pedig 36 éves.

Tehát 1988-ban születtem, ezért nem lehetnék kristálygyerek. De akkor mi vagyok?

Ezért nem hiszek az ilyesmiben. Szerintem mindig születnek ilyen gyerekek, nem köthető évszámokhoz. Akkor is, ha én tényleg nem vagyok az.

2010. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy kiskorom óta rajzolok, festek, és imádok zenélni.

2010. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Én is kis korom óta rajzolok , festek, és úgy érzem, megtalálom ebben is önmagam.

Én vagyok az, aki írta, hogy a kristályokra mennyire érzékeny.( nem csak a kristályokra)

Sokszor érzem én is koravénnek magam, meg úgy, hogy nem ide tartozom, és azon veszem magam, hogy azt ismételgetem, hogy haza akarok menni.

2010. máj. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!