Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tipegő korú gyermekek...

A tipegő korú gyermekek tudják a testvérükről, hogy ők kicsodák?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiam és egy 18 éves lányom és arra lennék kíváncsi, hogy ugye rólam tudja, hogy az édesanyja vagyok és a páromról is, hogy az édesapja, de a nővéréről tudja, hogy kicsoda neki? Nagyon szereti amúgy a nővérét, ahogy meglátja, hogy hazaért rögtön megy át hozzá és vagy 1-2 órát ott van bent nála, alig lehet kihozni onnan :)

2015. szept. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem azt mondod neki, hogy itt a bátáyd, így tudja, hogy a nővére az, és azt is tudja, kicsodája is neki - legalábbis illene.
2015. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

elmondtad neki??? ha igen, akkor tudja.


nem rosszindulatból írom, nem is ezt kérdezted és nem is írtad, de a nagy is élvezi, hogy suli után 1-2 órát vele van a kicsi? én is ilyen helyzetben voltam és utáltam ezt a helyzetet, pihenni majd tanulni kellett volna, ehelyett babázhattam :(

2015. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!