Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adhatnék főtt krumpli...

Mit adhatnék főtt krumpli mellé neki?

Figyelt kérdés

Tegnap rendelt bécsi szelet mellé kevés lett a köret, viszont itthon csak egy bazinagy darab krumpli volt. Nekem sok lesz.

Bécsi szeletből nem adnék neki, nem tudja még rendesen elrágni, viszont nem tudom, hogy a főtt krumpli mellé mit kaphatna.

15 hónapos.


2015. szept. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy 15 hónapos gyerek már meg tudja rágni a bécsi szeletet is.


De ha nem akarod neki adni, akkor adj mellé tojást vagy sajtot

2015. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mi az a bécsi szelet?
2015. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ma 19:58 A rántotthús eredeti neve
2015. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi van otthon? Krumpli mellé kaphat brokkolit, répát (csipegethet), halrudacskát, fasírtot, sóskát Krumpli mellé sok minden passzol.
2015. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Korlátozottan hajlandó rágni, viszont hajlamos inkább nyelni, mint rágni. Szárazkás rántott hússal nem merek emiatt kísérletezni.

Köszönöm a tippeket, végül spenót meg főtt tojás lett a köret, azt találtam itthon az említettek közül.

2015. szept. 13. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy régi jó módszer, bizony bizony én is alkalmaztam sokat a gyerekeimnél, mégpedig az, ha megrágod neki. Undorítóan hangzik de semmi baja nem lesz tőle. Régen minden gyerek így nőtt fel, én is pedig még nem vagyok 30 éves.
2015. szept. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor már egyszerűbb ledarálni.

Régen gépesítés se volt és védőoltások se, nem vágyom vissza abba a korba :)

2015. szept. 14. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Én igen :) néhány szempontból, de mindenki maga tudja.
2015. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!