Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi széntablettát kell...

Mennyi széntablettát kell bevenni, hogy segítsen? 22 hetes vagyok,5 napja megy a hasam. Nem ettem semmi olyat, amitől lehet, és már 2 napja főtt krumpli, alma, banán, de az sem fogott meg.

Figyelt kérdés
A gyógyszertáros és a védőnő is azt mondta, hogy a széntabletta nem szívódik fel a véráramba, így lehet szedni, de nem tudom mennyi a szokásos adag, mert a betegtájékoztatón az van, hogy 2-4 x 4-10 db.
2010. júl. 22. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a széntablettát kéne ezerrel szedni hanem orvoshoz menni!
2010. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A széntablettából ahogy írja is a tájékoztató akár 10 szemet is be lehet venni. Nekem is volt, igaz romlott kajától hasmenésem..el is mentem dokihoz ügyeletre, mert éjszaka begörcsöltem..engem speciel szinte kiröhögött.."idióta", hogy ilyennel bementem..nna mindegy.. szóval én 3 szemet vettem be másnap és már aznap éreztem jótékony hatását, ha viszont ettől sem javulsz érdemes tényleg dokival megnézetni..mert ugye nekem megvolt, hogy mi okozta. Egy szintén 22 hkm :)

2010. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszönöm szépen. Már nekem is javul a dolog, de ha nem változott volna mindenképpen elmentem volna dokihoz. Még lehet, hogy így is.
2010. júl. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!