Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Diótörőre hány éves kortól...

A Diótörőre hány éves kortól vinnéd/vitted el a gyermekedet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ötéves koromban láttam először.

A fiam nyolc-, a lányom hatéves volt, mikor elvittük őket.

Nagyon élvezték, annál is inkább, mivel a kislány - mint én az ő korában -, tánciskolába járt, noha egyikünk sem akarta erre alapozni az életét.

2015. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 4 éves volt, a fiaim 8 évesek, amikor elmentünk megnézni. Aggódtam, hogy a kicsinek ez még hosszú lesz és nem fogja végigülni, de kellemesen csalódtam, jobban élvezte, mint a nagyok. :) Nagyon tetszett neki, pár hónapra rá balettozni is elkezdett, annyira emlegette mindig (ez volt 5 éve, azóta is csinálja). Voltak nála fiatalabbak is, bár láttam, hogy elég sokan elaludtak, vagy nyűgösködtek, szóval ez is teljesen gyerekfüggő. Egy próbát mindenesetre megér, nagy élmény lehet nekik.
2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és a balett előadást láttátok vagy a színházi feldolgozást?
2015. szept. 24. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a kisfiam most 5 éves.

3,5 éves korában látta a Diótörőt balettelőadáson és nem sokkal utána (talán 2-3 hónap) gyermekeknek való színházi előadáson is.

Annak ellenére, hogy kisfiú, nagyon élvezte a balettet is- természetesen érdemes azért magát a történetet előre megismertetni vele- esetleg estimese alkalmával pl.

2015. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a balattet láttuk, és - ahogy előttem is megjegyezte az egyik hozzászóló -, elmeséltem nekik a történetet, és a közismertebb zenei részeket is meghallgattuk együtt.

Így már ismerősként örültek a jeleneteknek és a táncoknak.

2015. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!