Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves szülinapra vennél baby...

3 éves szülinapra vennél baby born babát? Vagy milyet?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link]
2015. szept. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en egyik lanyom 3 evesen kapott baby bornt-kb 5 eves koratol erdekelte jobban,a masik lanyom 3.szulinapjara egy sima puha babat kapott,4.szulinapjara kapott babybornt es most kezdi erdekelni(most 4esfel)szoval kesobb biztos szeretni fogja ha most nem is de en inkabb keaobb vennek neki;)
2015. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem vennék. Túl drága. Valamilyen fejlesztő játékot vennék, az ilyesmire akár magasabb összeget is szánok, de nem veszek hülyeséget egy gyereknek sem, majd megveszi az anyja úgyis, ha kihisztizi a kislány. Bár nem tudom kinek lesz az ajándék és milyen viszonyban vagytok.
2015. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] valami ilyesmit kapott de most nem talalom h milyen volt,a lenyeg h egy götz baba volt:)/elozo voltam/
2015. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tul lassu voltam...(en voltam ez elso es a harmadik valaszolo)
2015. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bella169 ***** válasza:

Én már nem emlékszem pontosan mennyi idős voltam mikor kaptam, de imádtam vele játszani.

Nekem az evős, ivós,kakilós, pisilős, sírós változata volt. Annyit tömte a babát, hogy pisiljen meg kakiljon, hogy anyum végül megelégelte és nem babyborn pelust vett a játékboltban, hanem vett egy nagy csomag koraszülött pelust valamelyik drogériában.

A baba azóta is el van téve. a kislányom fogja megkapni. Még csak 5 hetes ugyan de jó lesz pár év múlva elővenni neki.

Szerintem jó játék. Jól lehet vele szerep játékozni (főleg ha valaki szeret babázni) A szerepjáték meg nagyon fontos, és hasznos. Én tuti vennék a lányomnak ha nem lenne már egy itthon.

2015. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
unokahugom pipi popot kapott 2,5 evesen,nagyon szereti azóta is
2015. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!