Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Égési sérülést hogyan kezeltek?

Égési sérülést hogyan kezeltek?

Figyelt kérdés
Tegnap a 3 évesem hozzányúlt a főzőlaphoz, nem ott ahol melegít, hanem előtte pár centivel, de ott is volt annyira forró, hogy a gyűrűsujja begyére egy pici hólyag nőtt. Egyből hideg víz alá tettem, folyattam rá vagy 10 percig. Mit tudok még tenni? Lehet kenni valamivel?
2015. szept. 25. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs esetleg otthon aloe kaktuszod? a legjobb az égési sérülésre annak a nedve.. letöröd egy levelét, és ahogy nyomod ki a nedvet belőle kened is be az ujját - aloe termékek közül az aloe first ilyen esetre a leghatásosabb (a növényen kívül :) )
2015. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, már gondoltam rá, hogy be kéne szerezni egyet. Köszi a választ.
2015. szept. 25. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Van hab külön égésre gyógyszertárban. Esetleg fenistil kenőcs, gondolom az van otthon is.
2015. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az van, de az nem csak napégésre jó?
2015. szept. 25. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk aloe first van itthon, de amit az első írt az még jobb lenne.
2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!