Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 1,5 éves gyereked előre...

Ha 1,5 éves gyereked előre fut a boltban, vagy játszótéren, és te a nevén szólitod, és azt mondod, gyere ide, rögtön rád néz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig, bár általában igen. Aztán szalad tovább én pedig utána :)
2015. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszébe sem jut. Nézi a menekülési útvonalat, és szalad mint a karámból szabadult kiscsikó. Ezért sem megyünk babakocsi nélkül boltba :)
2015. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Teljesen behívhatatlan! Néha úgy érzem, hogy ha otthagynám, őt az se érdekelné, menne amerre lát! Vagy utána kell menni, vagy jó esetben valami kajával vissza lehet csalogatni.
2015. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az szép lenne, sőt ha még meg is állna...

három éves a fiam, mostanában azzal szórakozik, hogy a sorok között bújócskázik velem és örül neki ha zavarom...

Hát aktív életet élek az biztos.

2015. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves lányom pont ma úgy otthagyott minket az auchanban... kíváncsiak voltunk meddig mer elmenni, nem rohantunk utána. Hát épphogy láttuk még mikor megfordult, hogy hol is vagyunk és mintha mi se történt volna, visszajött. Közben egy idegen házaspár már azt hitte, hogy elveszett, össze akarták szedni amikor észrevették, hogy a szülei felé sétál. Kisebb boltban ahol sok sor van, ott nem merem elengedni, mert imád bújócskázni, párommal ketten esélyünk nincs elkapni :)
2015. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk inkább úgy hogy direkt nem néz rám :-D a rögtön rámnéz helyett.
2015. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, megnézi hogy merre vagyok, hogy rögtön sprintelhessen az ellenkező irányba :)
2015. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a válaszolok és megnyugodtam hogy nem csak az én lanyom ilyen :). Egyébként az sem érdekli ha otthagyom, hatra sandít és kacagva rohan a masik irányba.
2015. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!