Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek koraszülött gyereke...

Akinek koraszülött gyereke van, hogyan kezeli a 'bezzeg anyukákat' a játszótéren és a kérdezgetéseket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 09:51
1 2
 1/19 Lencsibaba0121 ***** válasza:
62%
Sehogy! Ilyen anyukákkal le sem állok beszélgetni! Vagy ha mégis, akkor engem utálni szoktak, mert elég keméynen el szoktam nekik mondani a véleményemet róluk. Nincs türlemem és felesleges energiám, hogy elviseljem őket!
2015. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is ugyanilyen vagyok, jól megmondanám, de nem akarok bunkónak tűnni.
2015. jún. 23. 09:57
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, írnál példát a kérdezgetésekre, meg a "bezzegelésekre"?
2015. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Megy a cseszegetés azért mert koraszülött volt a babád??
2015. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy,nem kell nekem minden jött menttel szóba állni,meg kiteregetni az életem minden mozzanatát.A gyerekemmel megyek játszani,nem pletykálni.
2015. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nalunk megkesett mozgasfeljodes volt, en szepen elkerultem ezeket az anyukakat.

Ha nem tudtam elkerulni, akkor sem alltam le veluk, pl a vedononel ment a bezzegeles, amikor eloadtak, h nyolc honaposan mar futott a gyerek, meg hasonlok.

Ilyenkor elmeseltem, h az en fiam 6 hetes kora ota ataludja az ejszakat 😃

2015. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Az elsővel értek egyet. Az én fiam nem koraszülött, de beszédmegértési problémája van, és beszédkivitelezési is. Volt olyan, akinek azt kívántam, hogy a következő gyereke betegen szülessen, egyből csendbe maradt. Nem érdekel, hogy utálnak, vegyenek vissza magukból. Szerintem meg mond meg nekik a véleményed!
2015. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Ja és még nehogy te érezd magad bunkónak, mert megmondod a véleményed.
2015. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem még mindig érdekelnének a kérdések! Korántsem biztos, hogy rossz szándékból mondanak vagy kérdeznek. Mondjuk én el sem tudom képzelni, hogy megbántsak a gyereke állapota vagy fejlettségi szintje miatt bárkit is. Sőt nem is hallottam még gonoszkodó megjegyzéseket sehol pedig pl. babaúszáson is vannak olyan babák akik nagyon le vannak maradva a korukhoz képest, vagy látszik, hogy történt valami szüléskor...stb...
2015. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

#7 Milyen kedves vagy, hogy ilyeneket kívánsz másoknak. Elküldenélek a jó büdös francba, ha ilyet mondanál.


Azért mert valaki nem érti mi volt, és furcsálja, hogy a gyereked ott tart ahol, esetleg büszkén újságolja, hogy az ő gyereke x. hónaposan már ezt meg azt csinálja, még nem érdemli, hogy ilyeneket kívánjanak neki.


Igazán kedves ember lehetsz.


Mondom ezt úgy, hogy soha nem bezzegelnék senkinek.

2015. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!