Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek kb.3 év van a két...

Akinek kb.3 év van a két gyerkőc között adna tippeket az első időszakra?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél éves kisfiam, december elejére várjuk a kistesót. Az első két hétben lesz segítségem utána semmi, a férjem reggeltől estig dolgozik, rokonok messze. Adnátok tippeket hogyan lehet főleg az első pár hónapot könnyebben "túlélni", illetve, milyen praktikákkal lehetne kevesebb időt elvenni a nagyobbtól?
2015. szept. 26. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez jó idő különbség szerintem. Nekem már a 6-ot, illetve a 3-at töltötték a nyáron, és egy jó ideje nagyon jól elvannak, pajkoskodnak, játszanak ketten. Első perctől kezdve nagy volt az összhang köztük. A nagyot jól be lehetett vonni a kicsi körüli teendőkbe. Mikor szoptattam fejből meséltem, énekeltem és ezt a nagy is szerette hallgatni, ő is odakucorodott. a kicsi ruháját mindig ő választotta ki fürdésnél, én mutattam kettőt ő választott. jó, ha adsz neki ilyesmi feladatokat. persze csak ha nyitott lesz rá. Én az alvás idők alatt próbáltam a nagyra fókuszálni. Ami nagyon nehéz volt, az az, hogy megoldjam az oviba menetelt, a hazahozatalt. sokszor kellett a kicsit felkelteni, mert indulni kellett.
2015. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!