Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust valasztottatok...

Milyen pelust valasztottatok kórházi, illetve első időszakra a babanak?

Figyelt kérdés
Libero v. Pampers? 1es méret? Mennyiségben hogyan keszultetek? Pl kisebb csomag 1es re, és egy nagyobb csomag 2es méretre gondoltam. Ha kell tudunk meg 1est venni....közben. Tapasztalatok??

2013. febr. 6. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem még van 2 hetem, de én a huggies new born-ját vettem egy 25 csomit a kórházba, majd meglátjuk, ha beválik és még lehet majd kapni akkor majd a párom vesz amig bennt vagyunk, ha nem akkor passz majd kisérletezünk :)
2013. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kicsi csomag Huggies-zel mentem a kórházba (újszülötteknek való), az pont elég is volt bent. Itthon pedig egy nagy csomag 1-es és nagy csomag 2-es pelusunk volt. Nálunk sokáig kellett még az 1-es pelus, jócskán vásároltunk még belőle (Pampers Premium, a híg kakikra ez vált be a legjobban).

De pl egy ismerősnél a kórházban második nap szóltak a csecsemősök, hogy hozzanak 2-es méretet be, mert már most pici a babára :)

Nekem végig normál súlyúra becsülték a babámat (1-2 héttel még érettebnek is), aztán végül 3 héttel előbb jött, így sokáig kellett az 1-es pelus.

2013. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-est vigyél. Nálunk a kórházban 2-es adtak mindig, az nagy volt, de legalább kipróbálhattuk. Az én babám 4 kilóval született, mégis jó volt rá az 1es még egy hónapig. Vehetsz 2-est is, később úgyis hasznát veszed. Szerintem a Huggies a legjobb. De ha a Libero és Pampers között kellene választani, akkor Libero.
2013. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pampers 1-est vettem 1csomaggal,de nem volt így sem jó választás mert 4,5kg-os lett a gyerek.:)

Én nem vennék 1csomagnál többet,nézd meg hogy egyáltalán jó e méret utána lehet még venni!

2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Liberót vettünk,nem volt vele semmi gond.Nagy csomag 1-es és nagy csomag 2-esel indítottunk,de kellett még egy csomag 1-es is.

Amúgy a Huggies 1-es is nagyon jó,nekem mintám volt belőle.

2013. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pampers newborn-t vettem az első időszakra, aztán még egy csomag 1est.
2013. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én végig Liberopárti voltam. 1-esből elég egy kisebb csomag, ha kell, tudtok még venni. Tapasztalatom szerint a 4-est használtuk legtovább(és véglegesen is)
2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Huggies newborn 25-ös csomival mentem. 5 napig volt jó, pedig 3300 gr volt a fiam, és 57 cm. Utána 1-es pempi, az 2 hetet sem bírt...De úgy tudom, a huggies kisebb a társainál, mondjuk az 1-es pempinél is ezt vettem észre.
2013. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pampers premium 1-es mèretbol vettem egy nagy csomaggal, de mèg sokat kellett belole venni, mert koraszulott lett a kisfiam, 1100g-al szuletett. Az elejen pampers micro-t vettunk ez 1-3kg-ig van.
2013. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A babád méretétől függ a méret. Ha 3 kg körüli, akkor az van a Huggestnek és a Bellának és azt hiszem még a Liberonak is. Kapsz a kórházi csomagba kuponokat. Szerintem ne nagyon vásárolj be. Ha nagyobb a baba 4 kg felletti, akkor 1 cs. 1-s pelenka kell, aztán 2 cs. 2-s, és 3-s ból ha jól hízik 3 db nagyobb csomag. Figyeld az akciókat, és regisztálj a Rosszmanba, Dm-be, mert kapsz kedvezményt, kupont. Ja, azért sem érdemes nagyon bevásorolni, mert lehet neked tetszik a Libero-s, de a a baba bőre nem bírja.Náluk fertőzés miatt a kórházban bőrt cserélt a baba. lehámlott, ezért neki csak a nagyon puha pelusok voltak jók. Mi az elején 4-s méretig Pamperst használtunk. De most, hogy nagyobb váltottunk a Mülleresre, mert az is olyan jó puha, és nem töri, és havonta 4-5 ezret spórolunk vele. A Rossmanos elég kemény volt, de lehet másnak jó.
2013. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!