Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pulsatilla ch30 használt a...

Pulsatilla ch30 használt a bölcsis beszoktatásnál?

Figyelt kérdés
Kislányom sokat sír, ha ott kell hagynom. Valakinek használt a Pulsatilla?

2015. okt. 9. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb a raolvasas. Placebot adsz neki.
2015. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Közönséges cukorbogyó, semmit nem fog használni.
2015. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saavedro ***** válasza:
100%
+1, semmit nem használ.
2015. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed, hogy így kevésbé fog sírni? Maximum ha leszedálod, valami igazi gyógyszerrel. Na akkor nem sírna.
2015. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy a homeopátia sokakban ellenérzést vált ki. Általában u.annyian vannak mellette, mint ellene. Mindenesetre kipróbáljuk, aztán megírom a tapasztalatot.
2015. okt. 9. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ellenérzést vált ki, mivel objektíven csalás. Az meg nem meglepő hogy az ország tele van hülyével és csalóval, a baj ott kezdődik ha hiszel is nekik. Gratulálok, téged is sikeresen átvertek.
2015. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valójában én a semleges táborhoz tartozom. Nem igazán használom ezeket a szereket, sem ellene, sem melette nem állok. Olvastam, hogy jó lehet, szeretném megkönnyiteni a gyerkőc első napjait a bölcsiben. Ha lesz hatása, örülni fogok, ha nem, akkor igy jártunk.

Azért köszi a véleményeket.

2015. okt. 10. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle. Mondjuk használni sem fog, de tény, hogy ezzel nem is ártasz neki.
2015. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!