Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már téli kabátot adtok a...

Már téli kabátot adtok a gyermekre? és milyen télikabát a jó télikabát 1,5 évesnek és hogy kell alá öltöztetni? Esetleg link?

Figyelt kérdés

jelenleg vatelinnel bélelt rövid derekú kabátja van gyermekemnek, de alig megy rá a plüsspulóvereire, mert szűk az ujja és a törzs része.

tavaly még vastag kezes lábas overálban babakocsiztattam.

de már mozog, szalad és bölcsis lesz nemsokára.

úgy vettem észre reggel és este eég hideg van, olyankor mmár téli cucc lenne érdemes?


és kabát, alá meg bélelt kertésznadrág szerű orkán valami kell már ekkora gyerekre?

és a kabát alá adtok vastag pulóvert?


2015. okt. 14. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és milyen a kabát ujja vége, tehát csuklóra passzoló puha anyagbetétes? vagy az nem fontos?
2015. okt. 14. 14:38
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen overálja van a két évesemnek. A mostani időben a kabát részét hordja csak, és farmert adok alulra harisnyával. A kabát alatt egyhosszú ujjú body van, és egy pulcsi (nem extrém vastag).

2015. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap 4 óra felé vittem sétálni a kislányom, ő 14 hónapos, rövidújju bodyt, hosszúujjú pólót és egy hosszúujjú pulcsit adtam rá, arra pedig egy vatelinnal bélelt kabátot ami eltakarja a fenekét..a lábára vastag harisnyát meg nadrágot + betakartam vékony takaróval mert a babakocsiban ülve hidegebb van..
2015. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves. Most még nem adok rá télit, polárral bélelt vízlepergető kabátja van, átmeneti dzseki. Közepesen vastag pulcsit adok alá. 5 fok körül lesz télikabátja.
2015. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elsőé tényleg extra biztos kabátnak néz ki.


és ilyen jellegűről esetleg vélemény?

[link]


én tettem irha anyagot a babakocsiba (ülés+hátrész)mert elég vékony nyárias anyagú a babakocsink

gondolom lábzsák ekkora gyereknek már nem kell

2015. okt. 14. 15:01
 6/11 A kérdező kommentje:
napközben szerintem sem kell a téli még, csak reggel-este nem is tudom
2015. okt. 14. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:

En meg nem adok ra télikabátot. Mert nincs olyan hideg hogy rétegesen alá oltoztessem. Ma rovidujju body vékony hosszoujju es egy vastag pulcsi volt rajta. Akkor még nem esett az eső. Vagy vastag pulcsi es vastagmelleny. Igy ha bemegyünk valahova annyi réteget veszek le rola amilyen ido van. Ha esik akkror vastag pulcsi es átmeneti esőkabát. A télikabátot telre tartogatom. Alulra meg ha motorozni, jatszoterezni megyunk akkor egy vízhatlan polat beleses nadrágot kap. Ha csak boltba akkor mackonadrad harisnyával vagy vastagabb nadrág. Mindig meleg a keze, háta, feje. A telikabátba beleizzadna.

Egyébként a KIK ben vettem neki. Vízálló és bundás. A vízhatlan nadrágot pedig a Lidl-ben. Jovore ugy is kinovi. A célnak megfelel. Jo minőségűek.

2015. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rövidujjú body, pulcsi, télikabát. Alulra harisnya és vastagabb melegítő nadrág. Mi használjuk a lábzsákot, nagyon szeretem mert ha fúj a szél megvédi a gyereket.

Most 16 hónapos de még jövő télen is használni szeretném.

2015. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja. 7-es vagyok. 20 hónapos a lanyom. Bölcsibe nem jar de a délutáni setak van hogy sotetedesbe nyúlnak. Akkor mar hideg van. De sohasem fázott még. Annyi hogy mar egy hete bakancsot adok ra mert az én lábam is fazik sportcipobe. Igy amikor otthon levetkoztetem minden testrésze meleg😊 és a lábzsakot mar nem használjuk.
2015. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

remélem már vannak ilyesmik az üzletekben

akkor majd benézek a kik-be és lidl-be :)

egyébként nagyon gyerekruha üzleteket se találok, max a kínaiakat, akik eléggé mérethiányosak

2015. okt. 14. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!