Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már téli kabátot adtok a...

Már téli kabátot adtok a gyermekre? és milyen télikabát a jó télikabát 1,5 évesnek és hogy kell alá öltöztetni? Esetleg link?

Figyelt kérdés

jelenleg vatelinnel bélelt rövid derekú kabátja van gyermekemnek, de alig megy rá a plüsspulóvereire, mert szűk az ujja és a törzs része.

tavaly még vastag kezes lábas overálban babakocsiztattam.

de már mozog, szalad és bölcsis lesz nemsokára.

úgy vettem észre reggel és este eég hideg van, olyankor mmár téli cucc lenne érdemes?


és kabát, alá meg bélelt kertésznadrág szerű orkán valami kell már ekkora gyerekre?

és a kabát alá adtok vastag pulóvert?


2015. okt. 14. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. H&M, C&A, Tesco, Lidl, KIK, Pepco, Decatlon. En itt szoktam vásárolni. A Lidl nagyon jo árban van. A Tescoban elszálltak az árak. A Decatlonban is kilehet fogni egy két nem tularazott termeket. Én kínaiban nem vásárolok. Silány minőség dragan.

Meg a Hádába szoktam benézni ott is ki lehet fogni tok jo ruhadarabokat csak sok időt vesz igénybe.

2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!