Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a lányról, szerintetek milyen darabok kellenének valaki ruhatárába ha rá szeretne kicsit hasonlítani stílusban? Télen hogy lehet ilyen csinosnak lenni annyi réteg alatt? Link és további dolgok lent ;)

Figyelt kérdés
raspberryandred.blogspot.com egy elég híres lengyel blogger, nagy példaképem

2013. okt. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj... a divatblogoknak van az a sajátossága, hogy képekkel illusztráltak, és ki van írva, milyen cuccot honnan szerzett be. Innentől kezdve mi mit mondjunk neked? Minden ott van a blogban.
2013. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:) Nagyon szép lány, nagyon jó blog, hihetetlen, hogy még csak 18 éves :)


Szerintem amik jól jöhetnek:


Klasszikus mintájú vagy egyszínű ingek, blúzok, szoknyák, harisnyák.

Pl. Kockás

Pöttyös

Igazából egy nem túl rikító alapon lévű szivecskéset is el tudok képzelni.

Balerina cipők, nőies fűzős cipők, lehet ez egy finom kivitelű bakancs vagy bokacsizma.

Színekből szolídabb bézs, barna, fekete, fehér, padlizsán, mély smaragd szín, piros, narancspiros, bordó.


Oversize horgolt pulcsik földszínekben, barna/fekete bőrdzeki, akár velúr anyagú is.


Mivel azt írja, hogy szereti az ötvenes éveket, a pöttyök mellé a masnis holmik is jól jönnek, és persze aranyos kis lenge avonalú szoknyák, ruhácskák :)

2013. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak rákukkantottam szerintem nagyon klassz :)

Mivel írja a beszerzőhelyeket ezért mehetsz oda te is pl. Mango, Reserved.... Primark itt nincs de vannak a turik ott megveheted a primark cuccaid pl. Atmosphere vagy a Denim Co farmerek.

Nekem azért is bejön mert nagyon csini úgy hogy nem Designer holmikat visel.

2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!