Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 és 4 év közötti gyereketekne...

1 és 4 év közötti gyereketeknek hol vesztek/vetettek téli kabátot, overállt?

Figyelt kérdés
Mennyiért vetted?
2015. okt. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a decathlonban szoktam venni egy meleg síoverált, a H&M-ben pedig egy csinos téli kabátot. 3 lányom van, a legidősebb 5,5 éves. Fejenként átlagosan 25 Ft-ba kerül. Ami a nagyobbról megmarad, az lesz a kisebbeknek a játszós, a legidősebbnek még egy sínadrágot veszek a kabáthoz.
2015. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Auchanban. A dzseki és a kantáros nadrág is 3500.
2015. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt a kabátot, amit 1 évesen hordott, a tesco-ban vettem, még a születése előtt, nyáron, valami 1000 forintért (utolsó megmaradt darabokat kiárusították). 2 évesen egy overallja volt, amit az Auchanban vettem, nem tudom mennyiért. Tavaly szintén az Auchanban vettem egy kabátot és egy kantáros sínacit. Most ha jól emlékszem egy Papco nevű boltban vettem, 3000-ért,.
2015. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak (3 év), és lányomnak (1 év) is a Tescoban vettem.
2015. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a Lidlben vásárolok mert az van közel, nem emlékszem mennyibe került tavaly, idén még nem vettem, de nem tudom fogok-e, mert elég jó rá még a tavalyi is. Ötezer körül volt a kabátja, most 3 éves.
2015. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont mától vannak a lidl-ben kabátok, overálok. Mi is úgy szoktuk, ahogy egyik előző, van egy csinosabb darab mindkettőnek (h&m, tom tailor, zara) meg van az oviban játszós (lidl, aldi pl).
2015. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kikben vettem.
2015. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly a lidl-ben vettem kabátot, 3500-4000 ft körül volt. Tavaly kapott egyet anyósomtól is, de az akkor még nagy volt rá, szerintem idén már jó lesz. Az tesco-s.
2015. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!