Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha 1,5 éves...

Mit csináljak, ha 1,5 éves gyerekemnek képtelenség megmosni a fogát, mert nem hajlandó kinyitni a száját?

Figyelt kérdés
próbáltam játékosan,úgy is hogy együtt mossuk,elektromos fogkefével,de nem hagyja.elfut és ha lefogjuk ordit rángatja magát.
2015. okt. 17. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáljátok hagyományos fogkefével!
2015. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok sok féle kefével, mondókával, utanzós játékkal stb. Ha pedig nem megy, akkor ne erőltesd. Hagyjatok ki 2-3 napot és próbáljátok újra. Ne legyen belőle veszekedés vagy erőszak,mert akkor soha nem oldódik meg.
2015. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hagyományossal kezdtük.és persze mondókázuk közbe.ki is szoktunk hagyni napokat de ez se segit.
2015. okt. 17. 21:19
 4/17 anonim ***** válasza:
Én anno megmutattam neki egy fekete (almalgám töméses) fogamat, hogy te ne járjál így, hogy szétkalapálták a manók! Azóta is nagyon szorgalmasan mos fogat. Hátha nálatok is beválik.
2015. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a kezébe adtam a kefét nem elektromosat,ugy hogy ott voltam mellette.És gond nélkül csinálja igaz majdnem két éves volt.
2015. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nálunk a kerekmese-fogmosó dal,és a fognyűvő manócska könyv vált be.már mondja is,hogy ott ül a manócska az ágon,és kukucskál
2015. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
rendesen kellett volna nevelni, már bocsi, hogy ezt mondom.
2015. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.nagyon utálom az ilyen embereket mint amilyen te vagy.Ha egy gyerek nem nyitja ki a száját,azt hogyan kell megnevelni?Kérlek fejtsd ki konkrétan,hogyan feszitenéd ki a száját a nevelésed közben.Köszi szépen.
2015. okt. 20. 19:23
 9/17 anonim válasza:
kedves kérdező. nem mondtam hogy erőszakkal kell nevelni, hanem normálisan. ha értelmesen neveled, akkor egy 1,5éves gyerek is képes felfogni, hogy meg kell mosni a fogát..
2015. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na pont te vagy az a valaszolo akitol a hideg is kiraz.ird le hogy konkretan hogyan??tehat nem nyitja ki a szajat es elfut ha lefogod ordit.Konkretat valaszolj ne azt hogy ertelmesen neveljem!!!!!
2015. okt. 23. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!