Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám vele éreztetni,...

Hogyan tudnám vele éreztetni, mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Gyakran mondja az ötéves lányom, hogy a kisbaba húgát jobban szeretem, légyszi adjatok tippeket, hogyan mutathatom jó "jól" a szeretetem! Közös idő megvan, de ezen túl is, bármilyen tanácsnak örülök! Kicsit kiégtem most, háztartás, csecsemő, férjen kívül nulla segítség.
2015. okt. 20. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts időt arra is, hogy néha vele is legyél kettesben. Közös mese, rajzolás, összebújás beszélgetés. Mert most neki ez nagyon rossz, hogy eddig csak ő volt, csak vele foglalkoztál, most meg sok időt elvesz a pici, ami meg nyilván természetes, de ettől függetlenül ezt nagyon a szívén tudják viselni a nagyobbak, akik bár sok mindent megértenek 5 évesen, de azért nem mindent. Vagy nem tudják olyan jól kezelni. Éreztesd vele, hogy ő is ugyanolyan fontos neked, mint a pici, és tényleg, töltsetek kettesben is egy kis időt. Jobbat nem tudok.
2015. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éves a lányom. Nagyon féltékeny volt az elején. Beszélgettünk vele sokat, a szülés előtt és persze után is.

Az vált be, hogy mikor délután hazajövünk az oviból akkor vele foglalkozok. Nem volt könnyű így kialakítani a napirendet, de nagyon megérte.

2015. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is erre jutottam, hogy a közös játszás a legegyszerűbb, közben meg a legmelósabb megoldás. Igyekszem.
2015. okt. 20. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ez:

[link]


Biztosan segíteni fog Téged ötletekkel, és kiderítheted, mire vágyik legjobban a kislányod.

Egyébként meg amikor csak teheted és megoldható, hogy a picire vigyáz valaki, menj el vele kettesben, akár csak fél órára, egy sütire, vagy csak sétálni, biciklizni, bármi.

2015. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!