Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betudnám valaha bizonyitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betudnám valaha bizonyitani életem szerelmének h csak ő kell nekem és tudnám vele éreztetni, h szeretem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A szerelmem és én már magyon régota egyutt vagyunk mindkettőnknek elsők vagyunk és örökké tervezzuk viszont szinte már betegesen féltékeny és ezt már nem igazán tudom neki eltürni,mert ezzel csak az idegeimmel játszik lassan ugy érzem idegileg tonkre tesz..mindenegyes fiura megfélt pedig senkisem kell csak ő! Szeretem és ha nem lenne ezaz őrült féltékenykedése nagyon jol meglennénk szinte alig veszekednenk. Amikor a beteges féltékenykedéseirol beszélek neki meg azzal jon,h én meg nem mutatom,h mennyire szeretem meg nem érzi... Hát én szinte imadom ot de nem tudom,h ennél jobban,hogyan bizonyithatnám be neki,h végre megbizzon bennem és ne veszekedjunk már ennyit,mert ha tovabb folytatja kikészit idegileg akkor ennek a kapcsolatnak elobb-utobb vége lesz azt meg nem szeretném...nem tudom milyen módszerhez kellene folyamadnunk?
2014. jan. 30. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
azért ennyire féltékeny,mert ő igazából más lányokkal is szeretne dugni, tudom elég nehéz elhinni meg le is pontozhattok de gondoljatok bele
2014. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

a módszer nagyon egyszerű:

okulj a videóból.

http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


ne legyél lusta végignézni.

akár a kapcsolatotokba is kerülhet az, hogy tisztán láss egy kicsit.

te is beláthatod, hogy amit eddig tettél az hasztalan volt.

más módszerhez kell folyamodni. nézd végig, mert úgy lesz kerek az előadás

2014. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol igaza lehet az elsőnek, mindenki magából indul ki.

Másrészt ülj le vele, és ezt beszéljétek meg, kérdezd meg tőle nyíltan, hogy mi miatt féltékenykedik, mert nem vagy a nap minden percében mellette?

2014. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom elhinni,h máslányokkal szeretné azt. Nem nemis akarom! Szeret és kb féléve volt egy félrelépésem,de azis ugy történt,h akkoriban elég sokat veszekedtunk de csak csók volt azzal az illetővel semmi tobb azota megvaltoztam mas vagyok csak ő kell...szeretném neki ezt bebizonyitani,mert mindketten imádjuk egymást!
2014. jan. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!