Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halloween partyhoz vetélkedő...

Halloween partyhoz vetélkedő ötleteket szeretnék 4-13eves gyerekek lesznek!?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kis műanyag pókokat elrejteni a lakás különböző részein és aki a legtöbbet megtalálja, nyert.

Tökfaragó verseny.

Halloween-es cukorkákkal célbadobálás.

Zsákban ugrálás.

2015. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Majmoljuk csak az amcsikat...
2015. okt. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

2-es: és mi van ha a kérdező házastársa amerikai és tartják mindkét nemzet ünnepeit, hogy a gyerek mindkettőt ismerje?

Egy barátnőm is amerikai, ide jött férjhez, halloweenkor meg magyar farsangkor is beöltözik a gyerek, mindkét nép szokásait tartják.

2015. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
4%
Akkor azt valószínű leírta volna a kérdésbe,ha amerikai lenne. Nálunk Mindenszentek van.
2015. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mielőtt az előttem szólóhoz hasonlóan más is baromságokat irkálna, utána nézhetne egy kicsit. Íme, keresni sem kell: https://www.youtube.com/watch?v=pawWoOlxGaU
2015. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy lesznek ilyen rosszindulatú hozzászólások. Miért ne bulizhatnanak a gyerekek? Azt meg illene már megtanulni hogy Mindenszentek elseje Halloween meg okt.31. Nem értem miért kell sajnálni a gyerekektől ezt a bulit hiszem élvezik. Amugy a buli 30.an lesz akkor meg főleg nincs ünnep szóval ez csak rosszindulat. Továbbra is várom a buli ötleteket hogy a gyerekek szuperül érezzék magukat! :D
2015. okt. 24. 08:45
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

"Akkor azt valószínű leírta volna a kérdésbe,ha amerikai lenne. Nálunk Mindenszentek van."

És október 31-én tartod? Gratulálok. Nálatok felőlem az van, amit akarsz, én ilyen depis dolgokat amúgy sem tartok, a Halloween viszont tetszik, úgyhogy tartom. Na további jó hőbörgést, kretén.

2015. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan azt gondoljatok hogy Ennyire brutal dolgokat tervezek gyerekeknek? Vetélkedő lesz,tokfaragas táncolás! Ehhez szeretnek még plusz ötleteket...
2015. okt. 27. 12:58
 9/13 anonim válasza:
61%
Ne halgass rájuk a Haloween szerintem még a legértelmesebb angolszász ünnep és a gyerekek szeretik(én is). Ajánlanám az almahalászatot, az arcfestést, meg van az a játék amikor elkezdődik a zene és amíg tart egy labdát kell körbeadni, akinél a zene végén a labda van kiáll a körböl, na ugyanez csak seprűvel. Halehetne amerikából jöttem csak mondjuk mesterségek helyett szörnyekkel, lehetne kincskeresés vagy felolvastok vagy megnéztek velük egy haloweenes történetet és abból kérdeztek néhány dolgot, ameik csapat a legtöbb helyes válaazt adja nyer. Lényegében akármien játékot átalakíthatsz úgy hogy megfeleljen az alkalomnak, a lehetőségek végtelenek. Remélem segítettem.:)
2015. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) a seprűs az tervbe van :) az almás tok jo betesszük.kis kockákra vágunk ennivalokat es bekötött szemmel kikell talalni mi az van mar sok jo ötlet majd megírom milyen volt a buli :)
2015. okt. 27. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!