Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Playmobilról mi a véleményetek...

Playmobilról mi a véleményetek? Szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
Lego duplonk van már de a kislányom inkább csak a bábukkal, állatokkal játszik nem igazán épít. Ezért gondoltam hogy a playmobil jó lehet, milyen minőségű játék? Nektek milyen van? Szereti a gyerek?
2015. okt. 2. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól létezik hazai olcsóbb változat , múlt héten láttam játékboltba több félét .
2015. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Speciel nekem a gyerekkorom meghatározó emléke a Playmobil! ( Akkor a Lego/ Duplo a kiváltságosok terméke volt.)

A mai Playmobilok már árban/ lehúzásban Lego-szintet értek el.

A helyedben netes aukciós oldalakon keresnék régi Playmobil játékokat. Te rengeteget spórolsz - a gyerek ugyanazt az élményt kapja.

2015. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem a legot.
2015. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 és 3 éves a lányaim, rengeteget játszanak a duplóval és építeni is megállás nélkül.

De van egy rakat playmobil is, mindegyikekel sokat játszanak.

Amit nem szeretek az a kicsi lego. A nagy nagynehezen egy valamit felépített, a kicsi meg szétmorzsolta, és a kicsi legokhoz kell használati újból felépíteni. A playmobilhoz nem kell.

2015. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3 éves lányom imádja, az 5 éves fiam utálja
2015. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Playmobil. Én először nem akartam azt is venni, minek annyiféle figurás játék otthonra, de nagyon jó! Nekünk az erdei állatok szett van meg, sokkal élethűbbek az állatok, mint a duplo-ban, nagyon tetszik. Most már rájöttem, hogy nem lehet összehasonlítani a lego-t és a Playmobilt, az egyik alma, a másik körte. Vannak apró szettek, 900-1.000 Ft körül volt az áruk, amikor én vettem, pl. kalapos, esernyős hölgy + hattyú pici tóval. Egy ilyennel pl. kipróbálhatod, hogy mennyire tetszik a lányodnak. Nálunk egyébként mindkét játéknak nagy sikere van.
2015. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!