Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik a legaranyo...

Szerintetek melyik a legaranyosabb kifejezés a nemi szervekre?

Figyelt kérdés
Lány és fiú.
2010. márc. 18. 08:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Nuni és kuki.


Nekem a punci az már perverz:-( (az összes "olyan" filmben ezt a szót használják a pedofilok)

2010. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
cunci, kukac
2010. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hát, mindenkinek más a véleménye. Te így gondolod, de szerintem a punci is aranyos és nem csak a pedofilok használják. De tiszteletben tartom a véleményed! Akinek van kedve, írjon még!
2010. márc. 18. 08:48
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Nuni és pöci
2010. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Írhattok még, ha szeretnétek!
2010. márc. 18. 08:56
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
nunus, kukac. :)
2010. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
punci, binci :) én nem láttam még pedofil filmeket, nincs negatív képzettársításom.
2010. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én sem láttam pedofil filmeket. A Kedves első Válaszoló véleménye, hogy a punci szót, ők használják.
2010. márc. 18. 12:14
 9/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
64%
természetesen én se téged céloztalak, kedves kérdező, hanem az első válaszolót :) kinek nem inge, ne vegye magára :D
2010. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

punci, fütyi

Én legalább is így mondom. Két és fél éves a fiam, és tök bírom amikor fürdésnél mondja, hogy fütyit is megmossuk :)

A puncit nem tudom, hol hallotta, itthon még nem került szóba, nincs lány tesó, és még nem került elő a téma, ezért tőlem nem hallhatta (nem mintha tabu lenne), szerintem a bölcsiben hallhatta, de két napja ordítva mondogatja, hogy punci punci punci. Kissé kínos, ha ezt idegenek előtt teszi... Mindegy, nem szólok rá, mert csak annál jobban csinálja, inkább észre sem veszem.


Amúgy érdekelne, hogy más gyereke nem csinált ilyet? Ti hogy reagáltatok rá?

2010. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!