Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy birjatok / birtatok a...

Hogy birjatok / birtatok a terhesseget 2 ev koruli gyermeketek mellett?

Figyelt kérdés

31 hetes terhes vagyok es az utobbi par hetben eleg nehezen viselem a dolgokat. Itton vagyok 2 eves kislanyommal es sokszor van lelkifurdalasom, hogy mar nem birok ugy jatszani vele meg vinni ot ide-oda mert meg a kocsiba is nehez beraknom. Elviszem jatszoterre legalabb napi 1szer, vagy ha apa is itthon van akkor ketszer, de mivel itt ahol elek, most van nyar es egyre melegebb van, a setak is nehezemre esnek, meg ha koran is megyunk. Az sem segit, hogy rosszul alszom es sok mindenban erzem magam motivalatlannak az utobbi idoben.

Volt aki meg igy erezte magat? Tudom, hogy meg most kene sokat jatszanunk, mig nem jon a kisteso, de sokszor nagyon nehezemre esik. O egy kis orokmozgo.


2015. nov. 6. 03:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 3.-on lakunk és nincs lift... A fiam 21 hónapos, néha még cipelteti a kis seggét :/ Szóval, bevallom őszintén, vannak napok amikor ki sem megyünk a lakásból, és úgy érzem a tv is többet megy mint kéne. 38 hetes vagyok, néha már a létezés is fárasztó :( Persze furdal a lelkiismeret, amiért nem rohangálunk egész nap, de ez most ilyen időszak, egyszerűen muszáj lassítanom hgy kibírjam még az utolsó heteket. Sajnos segítségem csak elvétve van, apa este van itthon, akkor már nem megyünk sehova. Nagyi meg 2-3 hetente 1x vigyáz rá pár órát.
2015. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

35 hetes vagyok es van egy 2,5 eves fiam. Nem adtam bolcsibe, uh itthon van velem.

Haaat, fitten tart az biztos!

Szerencsere tel van, igy annyira nem faraszto a mozgas. Persze en is hamar elfaradok, de igyekszem mindent ugy csinalni mint korabban.

Delelott es delutan is kint vagyunk a kertben egy jo 1,5 orat. Focizni kell vele, ez most a slager. :-)

En is sokszor gondolok arra, h most "kell" vele sokat jatszanom, mert nemsokara megvaltozik minden. Sokszor nagyon nehez erot vennem magamon es akar csak felallnom a kanaperol, de vegulis nekem is jot tesz egy kis mozgas es levego.


Kitartast nekunk! :-)

2015. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!