Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 eves fiúnak ajándékötlet?

4 eves fiúnak ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Gondoltunk lego classic vagy creater csomgara, es egy kis markolóra amit ha bekapcsol emelgeti a markoló részét, ennek tuti nagyon örülne, de emelett nem tudom még mit kaphatna. Tudnátok segíteni? Hasonlo korú fiatok, esetleg lányatok, mit kap makd karácsonyra? Imád építeni azt még hozzátenném.
2015. nov. 7. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még a lego junior rendőrség szett? Van vkinek velemenye erről a jatékról? Vettetek már ilyet/vennétek ilyet?
2015. nov. 7. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha imád építeni akkor mindenképp Lego vagy hasonló játék, akár többféle is.


Az én 4,5 éves kisfiam most éli a dínó korszakát, ezért kap néhány műanyag dínót, most ezzel lehet neki a legnagyobb örömet szerezni. Ezen kívül kap majd Lego Juniort is (még nem tudom, melyiket), meg valami könyvet, mert ehhez ragaszkodom hogy mindig kapjon (szereti is őket lapozgatni, szívesen hallgatja ha olvasunk neki).

2015. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy dront vettem neki, egy picit, csak 13 euro volt... Nagyobbik fiam kapott egyet, de a kisebbiknek is kell, nyilvan nem neki valo ajandek, de ennek orulne. Esetleg egy bicikli? Kalapacsos jatek, mikor a tojasbol ki kell kalapalni a dinoszauruszt? De a legjobb talan az, ha vegiglapozgatsz vele egy bolt jatekoskonyvet, s rogton megtudod, mit szeretne ;)
2015. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves fiam kap mesekönyveket, egy mentőautós szettet, duplo-t, és sk névtáblát az ajtajára.

A családtól társast fog kapni (most egész nap társasozni kell vele), és talán kiegészítőket a fa vonatos szettjéhez.

2015. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!