Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándékötlet 5 valamint 3,5...

Ajándékötlet 5 valamint 3,5 évesnek?

Figyelt kérdés
5 éves fiamnak Október végén van a születésnapja. Eddig egy nagy play dooh gyurmakészletet vettünk ez 4000 forint volt ezért még terveznénk valamit. Tudnátok ebben segíteni? Még kb 10000 forintot szánnánk fá. Kisebbik gyerekem Zénó(október 29. van a névnapja). Neki valami ötlet? Eddig ilyen énekes könyv van cédével meg dalocskákkal.
2015. szept. 28. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen az érdeklődési körük?

van-e lego/duplo/playmobil, amit esetleg lehetne bővíteni? geomag is jó lehetne a nagyobbnak

ismeritek/van-e már nektek logico, illetve LÜK? mindkettőt nagyon tudom ajánlani

esetleg valami társas? pl lotti karotti, happy hippo, lepkefújó elefánt

2015. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lego dupló és playmobil van. Bár nem igazán használják csak ott áll a sarokban logiconk van a LÜK öt nem ismerem. Keresgélek társasjátékot.
2015. szept. 28. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Reflexshop oldalán, 5000-6000 ft körül már elég jó fejlesztő játékokat árulnak, én sokat szoktam tőlük vásárolni. 5 évesnek már érdemes logikai játékokat venni, az iskolára is felkészít.
2015. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nagyobb fiamnak kineztem egy ilyen Képes atlasz gyermekeknek állatok és élőhelyek. Szereti az ilyen könyveket. Azert még jöhet ötlet. A kisebbnek meg nézek.
2015. szept. 28. 11:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ehez a nagyobbnak?

[link]

2015. szept. 28. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó társasjátékot keresel, akkor az okosjatek.hu oldalon nézz körül. Onnan én nagyon tudom ajánlani a Zingo nevű játékot, amivel a 3,5 évesed és az 5 évesed együtt tudnak játszani (ti is beszállhattok), szuper játék! Nekünk ami bejött még onnan, Smart Car, Bunny Boo, Day and Night, ezek mind olyanok, ahol egy kis füzetke mutatja a feladványt, és azt kell megcsinálni. Aztán nagyon jó építőjáték ez is:


[link]


Vagy nálunk még nagy siker a Djeco-nak az állatos kirakója, ami megfordítva Domino:


[link]


Én kb. 1 hónapja vásároltam be ott, amikor szortíroztam itthon a játékokat, pont a gyerekek szülinapja környékén, és rájöttem, hogy marha sok játékunk van, de olyan, amivel leülhetünk mindannyian játszani, vagy szívesen foglalkoznak vele, olyan kevés. Ami még nagyon pozitív volt, hogy a játékok ki is vannak téve a boltban, a gyerek szabadon kipróbálhatja. Így az esélye is kisebb, hogy zsákbamacskát veszel.

2015. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!