Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szóvá tennétek anyósotoknak,...

Szóvá tennétek anyósotoknak, ha ott van nálla a gyereketek, és nyers sóska levéllel eteti? Vagy csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Dolgozom, és ha vigyázni kell a gyerekeimre, csak ö van! Viszont sokszor mire megyek értük, 13 óra fele, ebédet sokszor nem ad nekik, de elöfordult már, hogy nyersen szedett(mosott) Sóskát ették a gyerekeim.Normális dolog ez, vagy csak nekem furcsa?
2015. nov. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem gyerekkoromban nyers sóska levelet, még élek :D... szerintem semmi furcsa nincs benne, főleg ha meg is van mosva.
2015. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%
A sóska egészséges, mi is szoktunk eszegetni nyersen. Örülj neki hogy van segítséged...
2015. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%
Én imádtam a nyers sóskát, sokat ettem gyerekkoromban, most is ennék, ha tehetném. Főzelékként viszont nem kellett. Hidd el, jobb, mintha Kinder Pinguit adna nekik... A sóska nagyon egészséges nyersen!
2015. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
de hisz az nagyon egészséges!örülnék, ha a gyerekem megenné :D
2015. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

A nyers sóskát én is ettem gyerekkoromban, a fiam is szereti. Anyukám még a paprikát is a kezébe adja, azt rágcsálja, mint más az almát. Viszont ebédet mindig kapnak, én néha eltolom, mert pont úgy jön ki, hogy csak este 5 felé tudunk meleg ételt összerakni, de akkor kap szendvicset és gyümölcsöt ebédre is. Ha nem eszik meg az ebédet, mert babasztrájk van, az más, akkor ők is kicsit éheznek utána egy alvás erejéig és újra próbálkozunk. JA és nálunk az ebéd pl. 1-fél2 körül van, de előtte 10 körül gyümölcsözünk.

Szóval: Miért nem ad ebédet neki?

2015. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk óvodában volt egy kis kertünk. Ott volt sóska is, és nyersen ettük. Óvonői felügyelettel persze előtte megmostuk. Nagyon szerettük.

Nem értem mi a bajod a nyers sóskával. Hogy nyers? Nem hal bele, nekem minden ovis csoptársam elmúlt már 30 éves.

2015. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne vele? Nagyon egészséges és finom! Gyerekkoromban még csak meg se mostuk, úgy ettük ahogy szedtük :D
2015. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak Neked fura... és most gondolom amúgy sem aktuális novemberben :D, úgyhogy szerintem ne gondolkozz ezen...
2015. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
88%

A nyers sóska evése (mosva) semmivel sem másabb, mintha zöldborsót, sárgarépát vagy éppen almát enne (tisztán természetesen).


Az viszont fura, hogy ebédet nem ad nekik. Nem telik neki rá vagy nem jut eszébe?

2015. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
hu! Jo sok válasz érkezett! Hát nem tudom... ezek szerint csak nekem furcsa. Ugy éreztem, ezt direkt csinálja, hogy provokálja magát!Ebéddel kapcsolatban, mi 12-13 óra között szoktunk ebédelni!Ugy gondolom, ha 13 óra fele jövök haza a munkábol, jo lenne ha már ebédelve mennék értük, aztán viszem öket haza aludni.
2015. nov. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!