Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Busójárásra hány évesen...

Busójárásra hány évesen vittétek először a gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés
Mit szólt/hogy érezte magát?
2015. nov. 16. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém nyolc éves, de még nem vittük egyszer sem, pedig itt lakunk Mohácstól nem messze. De szerintem ez felnőtt buli. Jó, ki lehet menni gyerekkel is, de nem tudom... Általában hideg van, gyerekkel nem is lehet olyan későig kint maradni, na meg én még felpréselem magam a buszra hazafelé, de a gyereket már nem nyomorítanám fel oda. Igaz, nekünk nincs autónk. De ha lenne, akkor sem azzal mennénk, képtelenség ott ilyenkor parkolni, meg azért ilyenkor egy forralt bort minden felnőtt szívesen megiszik szerintem, miért maradjon ki ebből a sofőr?

Ha mondjuk pont Mohácson laknánk, akkor persze már napközben, koraeste biztos kisebb korától ott lehetne, de így, hogy egy picit utazni kell azért, inkább nem visszük, csak ha már 10-12 éves lesz.

2015. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pici 1,5, nagy 2,5. Pici semmit se értett belőle, és 1-2 óra után zavarta a tömeg, de a nagyobbiknak nagyon tetszettek a busók, kolompok, kereplők és a forgatag.
2015. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ot éves volt a legkisebb gyermek. Nagyon tetszett nekik. Remélem, jövőre eljutunk ismét.
2015. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!