Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki adott már bronho vaxom-ot...

Aki adott már bronho vaxom-ot gyermekének mennyi ideig szedtétek?

Figyelt kérdés
Mi most járunk ott,hogy túl vagyunk egy hónap folyamatos szedésen,aztán egy hónap szünet,aztàn tíz napig szedtük húsz nap szünet,most megint adom négy napja,tehàt ez màr a harmadik hónap,én úgy tudtam,hogy ezzel màr lejàr majd a kúra,ha végig szedjük ezt a tíz napot,de a hàziorvosunk azt mondta,hogy még ír fel,és adjam tovàbb.
2015. nov. 18. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is úgy kell adni, hogy 10 napig adom, 20 nap szünet, és ezt 3x. Nemsokára kezdjük a 3. adagot. Elméletileg nekünk ennyit kell szedni.
2015. nov. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet szedni a betegtájékoztató szerint. Az egyik szerint adod 30 napig folyamatosan, 1 hónap szünet, majd 3x10 20 nap szünetekkel, tehát összesen 60 adagot. Gyakorlatilag ti így szeditek. Tehát, ha te eddig csak 44-et adtál, akkor még kell 16 adag. Nekünk 30 adagosat írt az orvos, de ha neked kisebb kiszerelésben van és elfogy akkor kell még íratni.

Lehet szedni úgy is, hogy csak 3x10-et 20 nap szünetekkel. Én a gyereknek így adtam, mert nagyon nehezen vette be és nehéz volt utána kivárni az 1 órát az evésig. Én beszedtem a 60 szemet.

2015. nov. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!