Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Telapos kerdesem lenne?

Telapos kerdesem lenne?

Figyelt kérdés

Nagyszulokkel megbeszeltuk h megkerunk egy illetekest h oltozzon be telaponak es jojjon el hazhoz a ket es fel eves vmint a fel eves lanyomhoz. Azt mondjak h ilyenkor kell vmit mondani amit a telapo mond a lanyokrol. Persze a fel eves kislanyomrol sokat nem fog tudni mondani, de a ket es fel evesemrol mar igen. Ilyenkor mit szoktak? Nem volt meg ilyenben reszem, fogalmam sincs mit kell majd mondani/irni a telaponak... :(


Tudnatok segiteni? :)


2015. nov. 20. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Julcsika 2,5 éves kora ellenére nagyon szófogadó, okos kislány. Nagyon szereti a meséket, különösen a Jégvarázs a kedvence. Még nem jár bölcsibe, ezért sokat szoktunk menni a játszótérre, ahol hintázni szeret legjobban. Sokszor segít elpakolni a játékait, bár néha durcás képet vág hozzá.

Ilyesmiket próbálj összeszedni.

2015. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit az első írt az jó.

Óvodában és alsó osztályban én emlékszem ilyenre. Arra használják fel a Télapót, hogy megdicsérje a gyermek jó tulajdonságait és figyelmeztesse a rosszakra, hátha a Mikulás szavára jobban ad. Nekem ez annyira nem tetszett, mert volt akinél furan jött ki, hogy megígértette hogy jó lesz és akkor kap ajándékot, persze nem lett jó.

Arra figyeljetek oda, hogy semmiképp ne olyan személy legyen a Mikulás, akit közelről ismernek. Mert ha lebukik az nagy csalódás lehet. Átéltem, nagymamám öltözött be, természetesen egyből kiszúrtam, de a család teljesen hülyének állított be, hogy dehogy is, ő nem a mama, hanem a Télapó. Mai napig emlékszem mennyire bántott, hogy senki nem akar hinni nekem és hiába tudtam, tagadták, mintha megőrültem volna.

Ezekre figyeljetek oda, és akkor remek élmény lesz. :)

2015. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, hozzánk egyszer jött Mikulás, a két szomszéd gyerek konkrétan sikítva menekült előle, úgy megijedt, és én is majd' megfojtottam anyát félelmemben :D Ezzel csak azt akarom mondani, hogy óvatosan, mert meg is ijedhetnek tőle.


A többi javaslat jó :)

2015. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A családi legendárium szerint egy ilyen télapó látogatás váltott ki nálam súlyos dadogást, amivel évekig kezeltek, majd lemondtak rólam. De elmúlt szerencsére......
2015. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget, otletet! :) Nagyon joo! :)

Nem, nem ismeros lesz beoltozve, mert nem mernem bevallalni azt pont a lebukas miatt. Remelem egy jo elmeny lesz ez a lanyomnak, mert szerencsere minden uj dologra nyitott.

2015. nov. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!