Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kislányok anyukái!...

4-5 éves kislányok anyukái! Ti mit vesztek a gyerkőcnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 éves lányom vonatra vágyik :) Így azt fog kapni, egy vonat szettet sínnel. Nővére ebben a korban a tündéreket imádta, ő tündér Barbie-t kapott. Ebben a korban már meg lehet tőlük kérdezni, ki lehet puhatolni, mi lehet a szívük vágya.
2015. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én 4 évesem azt mondta hogy ruhákat (minnie, jégvarázs) elmondása szerint mást nem, de akkor is tanácstalan vagyok. Jégvarázs babában gondolkoztam, de évente 1x babázik. Pedig soha nem beszéltem rá holmikra, mégis szeret öltözködni :(
2015. nov. 22. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazi csajszi :) Sok kislányt jobban izgat már az ő korában a ruha, mint a játék, gondolom van sok játéka.. Azt veygél neki amit kér, esetleg mellé vmi apróságot :)
2015. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 22. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a zsáknyi ruha mellé kap sütibabát, rádiófej babát, konyhai kávéfőző szettet, kirakót, karkötő készítőt.
2015. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajszim 5 múlt. Rajong a monster high-ért így olyan babát kap bútorral (nagyon jó áron sikerült venni :) ) kap még gyurmát, és ruhát. A dédi mesekönyvet vett, az egyik mama jégvarázsos társast. Rajzolt a jézuskának miket szeretne így az ő kis listája alapján válogattuk össze. Nekem sem volt ötletem de így h közösen "megírtuk" a levelet már láttam miket szeretne valójában. Persze a levelet betettük a postaládába h elvigye a postás bácsi :)
2015. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
traff társast,logico feladat lapokat,egy horgászos fa játékot. ilyeneket .
2015. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, értékelek minden választ! :)

megnéztem ezt a sütibabát, rájöttem, hogy nekem is volt gyerekkoromban :) így meg is rendelem holnap.

2015. nov. 24. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos én a Barackba (Barack Divat Műhely keress rá a neten) láttam olyan süti babákat, sőt van az egyik barátnőmnek, amit lehet öltöztetni, és ezek mágnesesek, így rajta maradnak a ruhák. Maga a baba is mágneses, így rá lehet tenni a radiátorra vagy hűtőre, és még "Divatbemutatót" is tarthat a gyerkőc. 13/L

2015. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5
2015. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!