Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kislányok anyukái!...

4-5 éves kislányok anyukái! Ti mit vesztek a gyerkőcnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, az előbb véletlenül elment.. :D

Szóval 5 éves a lányom, de tanácstalan vagyok. Ő SEMMIVEL nem játszik. Most a duplo vonaton gondolkodtam, az már van, így ahhoz bővítő szettet. gyakorlatilag egyedül ezzel van el. Párom szerint vegyünk neki pár apróságot, de semmi értelmét nem látom. Nekem azonban fontos, hogy ne csak álljon a többi játék között, hanem foglalja le.. Plusz mesekönyvet kap, de agyon nehéz dolgom van, mert mástól nem kap érdemben ajándékot, ráadásul anyósom nevében is nekünk kell megvenni, sőt, még a szülinapja is előtte van ( arra is 2 részről kellene ajándék).. Ja, és ma van a névnapja...

2015. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!