Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotok hajával mit...

Kislányotok hajával mit csinálatok, amíg még összevissza nőtt? Hagytátok vagy igazító vágást csináltatok?

Figyelt kérdés

Fiamnál egyszerű volt, levágtuk géppel. De hát ugye kislánynál ez fura lenne :D.

Most 14 hónapos, hátul elég nagy hosszú haja van, meg a feje tetején, de oldalt még rövidke.

Vágassuk le hátul, és fent, hogy ne legyen ilyen "összevissza" növő, vagy nem lesz nagyon csúnya, ha csak hagyjuk nőni?


2015. dec. 1. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi (illetve a fodrász) igazító vágással hozta egyenletesbe a haját, most már szépen együtt nő neki. A fodrász nem volt egyszerű, össze-vissza mozgott, de egy rutinos fodrász így is meg tudja oldani... :))
2015. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
én levágattam egyszer aranyosan rövidre (nem géppel :) ) utána hagytam nőni,akkor már szépen egyenletesen nőtt :) - őszintén szólva én a látványt se bírom mikor egy édes pici lánynak hagyják így nőni a haját " mert hát lány, hosszú haj kell neki" - de ilyen? nem bántásból írom kérdező, de szerintem kifejezetten csúnya, még a rövid haj is sokkal szebb hisz látszik, hogy gondozott :)
2015. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, 2-es, az a bajom, hogy ha csak nől, akkor elég fura, gondozatlan. :) Még egyáltalán nem vészes neki, de nem akarom megvárni, amíg az lesz.

Majd keresünk egy fodrászt. :)

2015. dec. 1. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem érdemes megigazíttatni, ha hagyja magát.

Az enyém nem hagyta, így nőtt-nőtt a haja, a fufruját vágtuk neki csak nagy küzdelmek árán, hogy ne lógjon a szemébe. Aztán két évesen végre elviselte, hogy a fodrász bubifrizurát vágjon neki (addig copfba kötöttük).

2015. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig igazítottam neki, frufruja nincs, vagy elcsatoltam vagy felgumiztam, igazából nem kell,hogy látszódon hogy még nem nőtt össze a haja,mert ha csattozod,begumizod pálmafába, vagy kettő copfba (haj nagyságától függően) akkor nem is látszik,és szépen tud nőni.

Egy fodrász anyuka

2015. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor hátul igazítás (nagyon nagy a hátulja és az oldala közt a különbség) és picike csat. Na, majd alakul.

(Én nem pontoztam le senkit, 2-est nem tudom ki rakta 0-ra, megy a zöld mindenkinek)

2015. dec. 1. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
16 hos volt a lányom mikor rávetettem magamat hogy levágják neki. Ugyanigy nőtt,és méghozzá göndören. Kicsit ápolatlannak(ez kicsit durva kifejezés rá de valoban igy éreztem.) éreztem,hiába fésulfem a göndörsége miatt rosszabb volt. Már bánom hogy nem hamarabb vágattam le neki hogy együtt nőljön. Fodrásznál nagyon ügyes volt. Nyomkodtuk a telefonom,mivel ezt nem szokta,annyira lefoglalta hogy 10perc se volt. És nagyon cuki lett rövid hajjal is.
2015. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak 10 éves koráig rövid, de kislányos frizurája volt. Gyönyörű, dús haja van. Az enyémet szorosan összefogva kellett hordanom. Annyira, hogy sokszor a fejem is fájt miatta. Azóta sem szeretem sem a csatot, sem a hajgumit.
2015. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!