Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányotok is önkielég...

3 éves kislányotok is önkielégít délutáni alvás előtt?

Figyelt kérdés
Családban neveltük eddig máféléves tesóval együtt.Együtt alszik apával este,délben meg velem(anya)és tesó.Most kezdi októberben az ovit és másfél hete csinálja.Már szobatiszta kb. 2 éves kora óta,folyékonyan beszél ,mesél,mondókázik.

2015. szept. 24. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gyermek kényezteti magát ebben a korban, azoknak amiket leírtál mondjuk ehhez semmi köze... független attól, hogy kivel alszik, hogy nevelkedik, mióta szobatiszta, stb...
2015. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt azért írtam,hogy nem pótlásként csinálja.meg szoktam kérdzni tőle is miért csinálja,azt mondja jó neki,és csinálni fogja.Ez van,egyenlőre,csak bepánikoltam.
2015. szept. 24. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk az oviban szólt az óvónő emiatt, mert szerinte a szeretethiány miatt van (?). Az állam is leesett. Imádjuk, dicsérjük, foglalkoztunk vele mindig, semmiben nem szenved hányt, jókedvű gyerek.
2015. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*hiányt
2015. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt mindenképpen mond el neki, hogy nincs ezzel gond de ilyen dolgot nem csinálunk mások előtt.
2015. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 piroska és a farkas ***** válasza:
46%
Ez egy teljesen természetes dolog! Ne pánikolj miatta! Én azt olvastam, h anyit " kell" mondnai a gyereknek, h mások előtt ne. De egyedül nyugodtan, hozzá tartozik afejlődéséhez - gndolom nyilván azért talán van egy határ a gyakoriságban, amikor már lehet arra gyanakodni, h ilyenolyan hiánybol fakad, de addig no para.
2015. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért írtad azt, hogy családban neveltük eddig? Most már nem? Miért apukával alszik este?
2015. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem volt bölcsis,és 2 gyereket 2 szobában külön altatjuk,mivel mÉG A tesója szopizik. Míg régen csak 3-an aldtunk.
2015. szept. 24. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Istenem, ilyet mondott az óvónő? SEmmi szakmai tudás?hihetetlen...


Anyukám is óvónő, tudna mesélni! Teljesen normális, és hagyni is kell neki, hozzátartozik a szexuális fejlődéshez!!

Annyit lehet mondani, hogy mások előtt ne nyúljon oda. De úgyi8s csinálni fogja az oviban alvásidőben, akkor minden gyerek nyúlkál!!! Ki hamarabb, ki később...

2015. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2015. szept. 25. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!