Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szevedtek vele, hogy a...

Ti is szevedtek vele, hogy a kedvenc mesehos jatekok nagy resze kifutott, nem kaphato mar ujonnan?

Figyelt kérdés

Transzformers mentobotok egy sincs, se autobotok,se egy darab Dora a felfedezo...es igy tovabb.

Most is van pl. Egy csomo megmaradt jatek pl a transzformeresbol, de azok altalaban figurak, azaz nem alakithato autova. En az eredetieket keresem, csingling babat az utolsot hoztam el ami a neten volt, transzformerbol is kb kettot, 1 hetet toltottem bongeszessel. A disney babakt is beszereztem, kiveve jazmint. Csipkerozsikabol mar nem volt meg a nagy ruhas valtozat, csak furdoruhas stb. Alig tudtam egy hosszabb ruhast beszerezni, de az nem a nagy ruhas. Konyvekkel ugyanez a helyzet. Ha az eredeti meset, kiadast keresem....nem gumifigurat, tolltartot stb mert azok meg vannak. Ti mit kerestetek amit nem tudtatok beszerezni?


2015. dec. 12. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a Thomas mesekönyvekkel vagyunk így. Mindig figyelem őket, vadászok rájuk. És ami nincs eladó sehol, az a Kicsi piros autó sorozat.
2015. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Semmit. Igyekszem nem tematikus játékokat venni, szerintem semmi szükség rá. Ismeri a kislányom a jégvarázst, de fel sem merül benne, hogy "jégvarázsos" dolgai legyenek. Én úgy gondolom ez a szülőkön múlik. Talán érdemes kicsit elengedni ezeket és a normál szerepjátékok felé fordulni! Ne Dóra vagy Elza akarjon lenni, hanem menyasszony vagy hercegnő.


Én amúgy a sütibabával jártam így. Időben eszméltem, még sikerült az áhitott színt mgszerezni az utolsó pillanatban.

2015. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sütibaba detto keresztlányomnak és testvérének. Ugyanazt kell venni, csak más színben nekik mindig, de már csak egy fajta volt a boltban! 5 játékboltot végigjártam, mire találtam egy második fajtát.

Tavaly Anna, Peti, Gergő könyvvel végigcsináltam ugyanezt, utolsó darabot vettem meg a negyedik helyen ahol voltam, persze utána olvastam a cikket h megszüntetik.

Érdemes időben elkezdeni vásárolni ha van adott kívánság.

Akit nagyon felidegesít az egész, annak ajánlom a Hull a pelyhes című filmet (vígjáték), ugyanerről szól:D

Ja meg ezt is azutáni nap olvastam, miután meglett a sütibaba:

[link]

2015. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én idén egy társasal jártam igy traff társasjátékot már alig lehet kapni ,igy a játékneten volt még ott megrendeltem és elmentem érte.viszont legtöbször olyat veszek amit mindig lehet kapni .
2015. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sütibaba,sehol sem tudok venni,és rendelni sem,pedig a kislányom nagyon szeretne egyet.
2015. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van a sima Lego-val! Alig lehet kapni olyat, ami nem tematikus szett, hanem általános.
2015. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!