Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Geomag játékokkal 10-12...

A Geomag játékokkal 10-12 éves korú gyerekek még szívesen játszanak? Ha igen, akkor melyik fajtát érdemes venni?

Figyelt kérdés

#geomag #10-12 éves
2015. dec. 13. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen. A nagy készlet vagy van még sötétben világitós.:)
2015. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 éves még igen, de 11-12 már nem.Én is 12 vagyok.
2015. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és még mindig szeretnék egy olyat :D
2015. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tavaly szülinapomra kaptam egy készletet, most vagyok 30, másfél gyerek anyukája :D


Szerintem ezzel mindenki szívesen játszik, akit érdekelnek az építős játékok. Mindenképp olyan készlet a jó, amiben lapok is vannak, ill. minél több az elem, és kiegészítő, annál több a lehetőség.

2015. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a tesóm (40) évek óta a prot kapja szülinapra karácsonyra... Most az eiffel torony fog összejönni a karácsonyi dobozzal :D mármint hogy fel bírja majd építeni belőle:)


Nem korfüggő, hanem azon múlik mennyire szeret az adott gyerek felnőtt építeni. Én pl simán építek a gyerekeimmel együtt, nagyon bírom ezt a cuccot. (38 vagyok)

2015. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most állok ilyen mágnesen játék vásásrlás előtt és a youtube videók elbizonytalanítottak, hogy a supermag van e olyan jó mint a geomag. Valakinek tapasztalat ? Mivel a supermag sokkal olcsóbb... De a geomag reklámokban szuper dolgokat látok, amiket építeni lehet belőle. A supermag videókban gagyinak látszik.
2016. dec. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!