Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neten hol szoktatok játékot...

Neten hol szoktatok játékot vásárolni?

Figyelt kérdés
És miért ott?
2015. dec. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

én a jatekcsillag.hu-n mert itt van egy köpésre (Gödön) és ingyen át tudom venni és mert számomra átlátható a webshop és olcsó, nagy választékkal.

meg az Emagon, mert ott sincs szállítási díj, bár jó néhányszor csalódtam már az Emagos minőségben

2015. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tulli.hu

Nagy a választék. Jó a keresője, sokféle szűrőfeltétel van. Valós készletet mutat a webáruház, csak akkor tudom megrendelni a játékot ha az ténylegesen van is. Megjártuk már máshol ezzel.

Általában másnapra szállítanak. De most karácsony előtt is három munkanapra megérkezett a csomag. Én bátran ajánlom.

2015. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahol személyesen is át tudom venni és/vagy a keresett játékra a legolcsóbban jön ki a posta+játék ára.

Legutóbb a tudatosszulo.hu-n és a shopline-on találtam árban jót, illetve a vaterán személyes átvételekkel vásároltam.

2015. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kreativjatek.hu-n. Mert elég nagy a választék, és olcsók.
2015. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Követem. Amúgy jateknet.hu onnan szoktam többségében rendelni.
2015. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Okosjátékon vagy a tullinál. Mi a tulli előtt eljárunk naponta 2x, így szállítási költség sincs. Nagy a választékuk és elég jó árban van.
2015. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
e bay-en,olcsó,elég gyorsn megérkezik
2015. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!