Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, szoktatok Ebayen...

Anyukák, szoktatok Ebayen vásárolni gyerekruhát vagy játékot? Mik a tapasztalatok, nem volt még átverés? Nem bonyolult?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 09:39
 1/5 anonim válasza:
En plusst rendeltem mar a lanyomnak. Kicsit tobb, mint egy honap volt, mire megerkezett, de nem Magyarorszagon elunk. Nem bonyolult a kezelese, arra vigyazz, hogy Magyarorszagra ingyen szallitassal rendelj (kulonben a szallitas tobbe kerul, mint maga a termek)! Ugy tudom, hogy ha atveres tortenik, az EBay visszafizeti a termek arat, de az elado neve mellett latod, hogy hany pozitiv visszajelzese volt.
2014. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En vettem mar ott gyerekruhat. Arra kell figyelni, hogy nem minden eladó szállít Mo-ra, de a szállítási adatok rovatban mindig le van írva érthetően hova szállít. Egy angol magánszemélytől vettem, minden rendben volt, az adatlapon megadták a szállítási ktg-et, a szállítási időt, meg hogy összesen mennyi lesz. A csaj 100%-os volt, igy bíztam venne. A csomag kb 1 hét alatt ide is ért, ahogy előzetesen jeleztek.

Nem bonyolult, csak mindent olvass el az adatlapon.

2014. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi játékot,falidiszt,műszaki dolgokat rendeltünk.elég hamar megjött,nem volt gond,ill egy valami nem érkezett még meg.múltkor pedig irtak,hogy ilyen nincs,kérünk-e mást,vagy visszautalják-e a pénzt.
2014. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gbc180 válasza:
Rengeteg mindent rendeltem mar főképp a nemet eBay rol. Ugyanakkor hátulütője, hogy Magyarországra sokszor a szállitás többe kerül mint maga a termek ezért nemet ismeroseimhez küldetés a dolgokat.... De semmi gondom nem volt vele eddig. Havonta egyszer rendelek valamit, ruhát nem, mert az a feleségem reszortja de játékokat mar sokat rendeltem, újat is es használtat, autós gyerekülest, háti hordozót.... Kifogastalanok, meg ha használtak is.
2014. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kínából szoktunk rendelni,az Aliexpresszről.Sokkal olcsóbb mint az ebay.
2014. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!