Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék ilyen játékot...

Hol tudnék ilyen játékot vásárolni? (eső csörgő)

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez Halilit Rainbospinner, tényleg nagyon jó. Én ilyet vettem a lányomnak mikor 10 hónapos volt: [link] , de én az amazon angol oldalán vásároltam. Magyarországon drágább, a hanifa.hu oldalon tudod megnézni, ők foglalkoznak Halilit hangszerekkel. Nagyon jó a xilofon és a különböző csörgők is! A lányom egyik kedvence a "Tenger morajlása dob". Tök jó, ha ilyesmiket veszel a babádnak, mert nagyon szeretik, ha hangot tudnak produkálni valamivel, nagy sikerélmény nekik. És szerintem sokkal jobb, mint a mindenféle zenélő-villogó játék, amiket lehet kapni tömegével.


Ami a képen van, és keresed, az a Halilit mini esőcsináló, 1.510 Ft a hanifánál (s ha jól látom most ingyen ki is szállítják neked, ha feliratkozol a hírlevelükre).

2011. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget!Leköteleztél.Annyi játék oldalt megnéztem már,de sehol sem találtam még csak hasonlót sem.Még egyszer nagyon köszönöm.
2011. okt. 8. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, te is segítettél nekem, mert én eddig azért nem rendeltem tőlük, mert drágának találtam a játékokat plusz a házhoz szállíást. De látom most van egy csomó akciós játék náluk, és még ingyenes is az első házhoz szállítás. Hurrá! :-)
2011. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem egészen 3000 forintért vettem ilyet nemrég, csak a miénk egy kukac, aminek a testében hullanak alá a színes gyöngyök, és én is sokat keresgéltem, aztán véletlenül bukkantam rá egy pici játékboltban Bp-en a Vársomajor utcában egy udvarban van, most nem emlékszem a nevére mert akkor jártam ott először, de ha érdekel megnézem mert minden héten van arrafelé dolgunk, szóval járo még arra.
2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már meg is érkezett, amit rendeltem tőlük, és ha még akarsz hangszert vásárolni, akkor a pici rumbatököt nagyon ajánlom. Pont megfelelő a babakezeknek, és könnyű, és nagyon jól lehet rázni. 700-800 Ft körüli összegbe kerül, de nagyon jó! :-)
2011. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!