Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mosó masa mosodaja, gőgös...

A mosó masa mosodaja, gőgös gunar gedeon es ablak zsiráf könyvek az iskolában kötelező könyvek még, vagy már csak az veszi meg aki meg akarja?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Már a 90-es években sem voltak ezek igazi tankönyvek, függetlenül attól, hogy olvasókönyvnek szánták. Az Ablak-Zsiráfot szokták még ma is kérni, de csak ha otthon amúgy is megvan, egyébként a suliban is szokott lenni belőle példány. Nem nagyon használják amúgy, csak pár alkalommal, ezért nem vetetik már meg.

A Gőgös Gúnár meg már az én gyerekkoromban sem volt hivatalos olvasókönyv, ezeket inkább otthonra veszik meg a szülők, hogy legyen miből gyakorolni az olvasást. Nekünk is megvan, én arra használom, hogy a gyerek gyakoroljon, olvasson, de ne ugyanazt, amit már a suliban is olvasott, mert azt otthon már halálosan unná (természetesen gyakoroljuk azt is, de pluszként már nem a tankönyvből olvas), előre dolgozni meg nyilván nem szerencsés. Úgyhogy ebben van egy csomó hosszabb-rövidebb szöveg, ezeket nyugodtan olvashatja már egy elsős is, mert van a szintjének megfelelő.

2015. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelezö könyvek már 10 éve sem voltak azok szerintem ,én megvetem ,mert eböl is olvasok mesét lányomnak .
2015. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező.
2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ezeket meg kellett venni, használták kiegészítésként olvasás órán.
2016. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!