Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Templomba járáskor mivel...

Templomba járáskor mivel foglaljátok le a gyereket? Nagyon rosszul viselkedik?

Figyelt kérdés
Hány éves és milyencgyakran jártok?
2015. dec. 27. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Mikor elkezdett járni, 1 évesen jártunk, akkor elsétálgatott a gyerekmisén, felfedezte a dolgokat, elvolt cumival a szájában. Most 2 évesen nem járunk, mert még nem tud egyhelyben megülni és már hangoskodik is, várjuk a következő babát, nem tudom már emelgetni, ha rosszalkodik, ha kicsit nagyobb lesz újra próbálkozunk. Én nagyon sajnálom, mert szeretek járni, de most így egyszerűbb, itthon meg nem hagyom, míg elmegyek.
2015. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Nem annyira. Elvisszük a kisfiam barbi babáját és azzal játszik.
2015. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Én nem viszem. Nem neki való még. A lányom jár hittanra, ott az ő szintjükön tanulnak Istenről. Színeznek, rajzolnak, versikéket tanulnak. Nagy hatással volt rá, mert ő kérte, hogy kereszteljük meg. De a saját keresztelőjét majdnem halálra unta. Szóval nem erőltetem. Karácsonyi misére megyünk, de egyébként nem.
2015. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!