Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, a húgom nem teszi...

Mit tegyek, a húgom nem teszi le a cumisüveget?

Figyelt kérdés

Most töltöm a 18-at és a nap nagy részét ha nem iskolába vagyok a húgomra vigyázom aki 8 éves lesz hàrom hónap múlva.

Van egy számomra egy fura szokása, a kólán kívül mindent cumisüvegből iszik és az istenért se hajlandó elhagyni az.

Tisztába vagyok vele, hogy nem normális és nem tesz jót neki ahogy a szüleink is de ráhagyjàk.

De én nem akarom hogy emiatt legyen vele valami.

Meg most jön ki két foga is és több mozog s félek, hogy rosszul nő ki szegénynek.



2016. jan. 3. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj erről fogorvossal vagy a húgod gyerekorvosával, majd számolj be róla a szüleidnek.
2016. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem normális és ezt a szüleid is tudják, csak nem foglalkoznak vele. Amúgy te semmit nem tudsz tenni.

A szüleid tudnának, mégpedig úgy, hogy fogják és elveszik tőle.

És igen, lehet baja tőle. Mégpedig baromi hamar megromlanak neki a fogai, plusz csúnyán is nőhetnek neki.

2016. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhez az kellene, hogy a szüleid elhatározzák magukat, és belássák, hogy a húgodnak az az érdeke, ha nem hagyják cumisüvegből inni. Már rég el kellett volna tőle venni a cumisüveget, nem értem, mire vártak ennyi ideig. Ennyi, amit tenni lehet, el kell venni, és nem visszaadni.
2016. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogd meg és dobd ki, mást nem lehet tenni!!
2016. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!