Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrszi-porszi megoldasok, egy...

Orrszi-porszi megoldasok, egy ket evesnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyszeruen nem tudja elviselni, annyira gorcsosen sir meg azutan is, hogy leszivtam az orrat, hogy masodik alkalommal hergeli fel magat annyira, hogy hanyas a vege. Mit tehetnek, hogy megbekeljen vele?
2016. jan. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, az enyém (22hós) is üvölt közben, sőt pokrócba kell becsavarnom, hogy ne tudja tépni, de az sokat javított a helyzeten, hogy a porszívót ő kapcsolhatja be, játszani is engedem vele már régóta, ha nincs áram alatt és az orrszívóval is játszhat, ha elmostam és a legtöbbet az segített, hogy látta most a kisöccsét, hogy szívom le az övét is és ő nem sírt!(4hós)

Hülye ötlet, de szívd le vele sajátodat is, de ne hívd fel rá a figyelmét, csak majd kifigyeli magának.

A napokban nevettem pont, hogy az elején már magának tartja most oda, de utána persze megunja, menekülne, de csak addig ordibál, ameddig le van fogva - utána már nem.

2016. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ennyire drasztikus, de eleinte sírt természetesen. Sokat bohóckodtunk vele, először a saját orrunkat szívtuk (én csak imitáltam, mert én sem bírom, de apa tényleg használta ilyenkor), sőt megkértük, hogy ő kapcsolja be a porszívót és ő tartsa nekünk a porszit. Végigment így apán, anyán, a kedvenc maciján, babáján, majd ő következett. Ez nem tetszett annyira neki, de több napos megfázásnál már 2-3 nap után eljutottunk oda, hogy ő tartotta oda magának. A porszívó mindig elől maradt, "játszhatott" vele. A bohóckodás miatt tovább tartott, de legalább engedte. Ja, és igyekeztem mindig nagyon hamar végezni vele, pár másodpercig bent tartani az orrában, inkább többször csinálni, mert ha sokáig szívtam, azt nem bírta. Nála így vált be.
2016. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nalunk is elol van a porszivo, tologatja is, ha olyanja van. Az orrszit is bedugja az orraba, ha a kezebe adom, de ahogy osszerakom a porszivoval, indul a haboru. Nekem is takaroba kell csavarnom, mert nem tudom leszivni neki mashogy, de olyan ero van benne, hogy elfaradok egy pillanat alatt. Szivtuk mar az en orromat is, a maciet, plusskutyaet, autokat is, de nem hasznal. Fogalmam sincs, mit tehetnek meg. Felek, hogy akar komoly traumat is okozhatok neki ezzel. De akkorsem maradhat taknyos.
2016. jan. 3. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi megvettük a Nosiboo orrszívó készüléket. Csöndesebb, hatékonyabb és a kisgyerek is simán használja.

Bár az ára horror, de ezerszer jobb, mint a porszívós megoldás.

Ráadásul mivel kicsi, bárhova vinni tudjuk.

2016. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is rengeteget szenvedtünk. Ordít, sír, csavarja magát, tehát kénytelen voltam pokrócba csavarni. De egy idő után, abból is kitekeredett, és utána úgy szívtam, ahogy itt javasolták. Leültem a földre, terpeszbe tettem a lábam, közé fektettem a fiam. A feje a combom között. A széttárt karjait a lábaim alá helyeztem, és úgy ki tudtam szívni az orrát. De a sírás, ordítás megmaradt. Pedig rengeteget próbálkoztam, hogy játszottunk vele, kiszívtuk a plüssök orrát, család orrát. Tetszett is neki, de ha bekapcsoltam a porszívót, kezdtük előlről. Itt érdeklődtem a nosyboo iránt, és tipp ként kaptam a dr. benny orrszívót. Megrendeltem. Még nem tudom véleményezni, mert tegnap hozta a futár, és nem kellett most próbálni.
2016. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a plüssök orrát szívni vele, illetve őt megkérni erre? Ha a saját orrába dugja, akkor nagyon megdicsérni?


Ezzel a módszerrel nekünk sikerült elérni, hogy saját magának kiszívja, csk a kezébe kell adni és ennyi.

2016. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!