Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az létezik hogy csak akkor...

Az létezik hogy csak akkor adhatod be a kicsit bölcsibe, vagy oviba ha van már bejelentett munkád?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizony, sőt kérnek munkáltatói igazolást is!
2010. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mindegyik ovi bölcsi ilyen de sajnos sok ilyen van.beadod és van 2 heted,hogy vidd a munkáltatóit.
2010. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha olyan a munkahely hogy nem jelentenek be?? Hihetetlen ez az ország...nah mindegy!

Köszi a válaszokat:)

2010. márc. 25. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
3. évtől oviba be kell h vegyék én igy tudom. ha van melod ha nincs. nállunk beveszik 3 évtől, de ha itthon vagyok a kistesoval pl akkor csak fél napra. szerintem ovija válogatja.
2010. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bölcsibe igen, kérnek munkáltatóit, itt nálunk mindkét szülőtől.Az ovi az más,oda nem kell.
2010. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bölcsi nálunk is munkáltatóihoz kötött.Ovi pedig ha van kis tesó akkor 9-től 12-ig lehet csak.Ebéd előtt el kell hozni..Éppen most érdeklődtem,mert mire ovis lesz jön a tesó, de így be sem adom, mire odaérek vele, mehetek érte:)
2010. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bölcsibe csak dolgozó szülők gyerekeit veszik fel,mert azért van.( gyereknek az anya mellett a legjobb 3 évig,ha nem muszáj akkor minek?)

Az oviba ha van hely felveszik 3 évesen is ,de kötelezően csak 5. életévét betöltött gyerek vehető fel.

2010. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oviba nálunk sem számít, de a bolcsibe mindkettonknek a férjemmel kellett igazolást hoznunk, hogy munkaviszonyunk van...
2010. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!