Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért apásak a gyerekek?

Miért apásak a gyerekek?

Figyelt kérdés
1,5 éves a kislányunk. Hatalmas szerelem van apa és közte. Nem fogok hazudni, néha azért nem esik jól. Esténként apa hazajön, és onnantól anya, mintha ott sem lenne.Érdekelne, hogy szerintetek ez miért van így nagyon sok esetben? A másik pedig, próbálok pozitívan hozzáállni, illetve kinek hogy ment, hogy sikerült elfogadni?
2016. jan. 8. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

HA a 1,5 éves kislány és az apja közt SZERELEM van, akkor ott valami nagyon nagy baj van!!!!


Vagy te nem vagy tisztában a SZERETET és STERELEM közti különbséggel!!!!!


Ami meg a (feltételezett) kérdésedre válasz: a gyerek egész nap veled van, és természetes, hogy este az apjának örül, akit egész nap nem látott.

2016. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Elfogadni?? :)) Örülök ha kicsit leveszik a vállamról a "terhet" Édes teher, de a nap végére mivel a lányom ölbe baba még így 13 hósan is bizony elfáradok már, ráadásul nagyon hisztis is. Én nagyon örülök,hogy apa és lánya tök jól elvannak együtt amíg én Végre nyugodtan teszek veszek a lakásban vagy kint vagy egyszerűen csak picit magam lehetek :)

Szerintem azért van ekkora "szerelem" köztük mert engem már egész egyszerűen un :) Non stop velem van és biztos jó neki mikor az apja este hazajön a munkából. "Új" arc lehet játszani, pörögni, bírkózni, szét szedni a szobát :) Más hang, temperamentum, más.. Azt hiszem a lányok amúgy is apásak:) Nincs ezzel semmi baj.. Én nem vagyok féltékeny erre hát ugyan olyan szülője mint én :)

2016. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Köszönöm okoskodó hozzászólásodat. :D
2016. jan. 8. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A lányok általában az apukájukat szeretik jobban, a fiúk az anyukájukat. Amúgy biztos azért van egész este az apukájával mert egész nap nem látta és hiányzott neki.
2016. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, és igazatok van, ez így normális. Csak eddig anya volt a minden, létezni nem tudott nélkülem, és most nem így van. Pedig jó látni, hogy milyen jól érzi magát a pici. Biztos csak pillanatnyi érzelmi hullám nálam. :)
2016. jan. 8. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
én meg pont ellenkezoleg élem meg. nagyon orulok neki, hogy végre leakad rolam a gyerek :DD nyuzza csak az apját, legyenek csak "szerelemben". :)
2016. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez általában a kislányokra jellemző. Van kisfiam és kislànyom is, még mindketten itthon vannak velem. A fiam egész nap a nyomomban van, és este is nagyon anyás, pedig az édesapja egész nap távol van. Ezzel szemben a lányom napközben is elég önálló, olyan kismacska, aki csak akkor jön hozzám, ha úgy tartja a kedve, este viszont egyszerűen elfelejti, hogy anyukája is van, folyton az apuci körül lebzsel. Szval a kislányok ilyenek.
2016. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok,Apukàm nagyon fontos az èletemben nagyon szeretem,pàrom ès fiam mellett a 3. Legfontosabb fèrfi.pici korom òta,mikor elvàltak a szüleim akkor is felè hùztam,18 èves koromig vàrtam hogy vègre hozzàköltözhessek. Anyàm mindig is rosszul viselte mindent megpròbàlt az èlettàrsàval hogy megtörje ezt a rajongàst,nem sikerült ellenben eltàvolodtam mèg jobban anyàmtòl. Környezetemben elèg vegyes a felàllàs de a lànyok àltalàban tènyleg apàsak.
2016. jan. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem egész nap lát, az apja "újdonság", amikor hazaér. Na meg amúgy is... Én vagyok az, aki pelenkázza, beleszíjazza az etetőszékbe, kiveszem a kezéből, szájából, amit nem szabad. Szerintem a maga módján haragszik ezekért a "kínzásokért". Az apja meg fejen áll a kedvéért, bohóckodik, stb. Tehát ő a szórakoztatóbb, meg is értem, hogy vele jobban szeret lenni.

Én mondjuk örülök is ennek, amíg az apjával van, tudok haladni a házimunkával úgy, hogy nem csimpaszkodik a lábamon a lányom. :D

2016. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, szerintem is nagy szerepe van benne, hogy mi vagyunk a szigorúbbak, apa gyakorlatilag csak szórakoztat. :)
2016. jan. 9. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!