Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz alvó korán kelő gyerekek...

Rossz alvó korán kelő gyerekek szülei, Ti is vágytok egy kiadós alvásra? Vagy bírjátok a tempót?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom elég rossz alvó 3szor 4 szer kel sírva, kisfiam meg 15 hónapos Ő alszik 8-tól 5-ig, de utána nem tudom visszaaltatni. Én meg kb. 23 fele fekszek, nagyon vágyom már egy jó kiadós alvásra,kimerítő ez így...
2016. jan. 2. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
3.5 éves a lányom szintén soxor kell hozzá kelni mert rosszat álmodik v eltűnik a malaca stb. Tesó a pocakban. Félek a kialvatlanságtól mert amúgy 8kor szeretek ágyban lenni.
2016. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 évesem alszik, mint a tej. 6 hetesem óránként-kétóránként fent van. Akármit megadnék most 5-6 óra alvásért _egyben_. Tudom, hogy csak 6 hete nem alszom, de már most érzem, hogy negatív hatással van az idegeimre. Szegény két évesem is megérzi, türelmetlen vagyok vele nagyon. Reménykedem még, hogy lesz jobb, és elmúlik ez a nehéz időszak. Őszintén sajnálok minden anyát, aki hónapokig, évekig kénytelen így élni.
2016. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az apa nem tud kelni hozzá?

Aki szoptat, lefejt tejet a hűtőben hagyni és akkor az apa kelne, ti meg tudnátok aludni?

2016. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apa a 2 évessel alszik nálunk, nagyon apás korszaka van, ezèrt nem kel ő éjjel, mert ha picit ébred és látja,érzi apát, akkor alszik tovabb. Nekem már ez is segítség. Amikor ő volt kicsi, akkor kelt etetni is, most ez nem működik. De az ötlet jó, amíg 1 gyerek van.
2016. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az apa mozdonyvezető és elég sokat dolgozik, de ennek ellenére szokott Ő is kelni a lányunkhoz, bár elég fáradt Ő is. Csak a lányunk elég sokszor ordít ilyenkor hogy "ne Te feküdj ide anya jöjjön". De fordítva is szokott lenni hogy például én nem vagyok jó,nagyon változó éppen kihez ragaszkodik. Nem egyszerű eset.. :-)
2016. jan. 2. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Mozdonyvezető...milyen ritkán hallom ezt, én apukám is az! :)

1es vtam!

2016. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!