Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnél evési problémák?

2 évesnél evési problémák?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiammal már kész horror amikor evéshez készülődünk.Nem eszik egyedül mert csak szórakozik a kajával mindig vagy színezni vagy mesét nézni kell ,hogy hajlandó legyen enni.Tudom ezt én rontottam el.Gyümölcsöt nem eszik max ha összetöröm.neki.Reggelizni csak tápot vagy kakaót hajlandó inni.Már kétségbe vagyok esve ..És egyre nehezebben bírom most várjuk a kisre sor és jó lenne egy normális étkezést kialakítani..
2016. jan. 9. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
te vagy a felnőtt, te vagy az anyja. tvt kikapcsolni, leülni az asztalhoz. Egye amit elé raksz. nem eszi? nincs könyörgés, akkor üres marad a pocak. Majd megeszi ha éhes lesz. Ne könyörögj neki. Persze azért olyan étel legyen amit többé kevésbé szeret, és ne legyen két étkezés között nasi. Reggeli szerintem maradhat, ebédnél kérdezd meg hogy ő mit enne, ajánlj fel neki két lehetőséget, de akkor csakis az legyen amit ő választ, ne legyen tápszer, csoki, vajas kenyér ha nekiáll hisztizni hogy nem kéri. Következetesség...nehéz lesz az elején, de ezt csak így lehet.
2016. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha éhes marad enni fog. Bocs, de ez nem kívánság műsor. Ennyi idős fiam van, bepróbálkozott, éhes maradt. Ennyi.
2016. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!