Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam sírni...

Másfél éves kisfiam sírni látott. Azóta el sem mozdul mellőlem egyfolytában az arcomat fürkészi, húz magával mindenhová. Elaltatni is alig bírtam. Hogy tehtném ezt "jóvá"?

Figyelt kérdés
Úgy làtszik rajta hogy mintha félne.
2016. jan. 9. 15:28
 1/4 Jankaxd válasza:
Szerintem, ha mindig veled van és nem szakad el tőled az csak idő kérdése. De próbáld meg azt, hogy mindig nevetsz és mosolyogsz. Ha látja, hohy boldog vagy, talán egy idő után leszokik róla, de mint ahogy mondtam ez csak idő kérdése
2016. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy érzelem. Miért baj,hogy látta?

Biztos új volt neki. De továbbra sem értem,miért és mit kéne jóvátenni??

2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hogy anya egy kicsit szomorú volt, de nincs semmi baj. Mosolyogj sokat, szeretgesd meg nagyon. Idővel túl lesz rajta. Nem tettél semmi rosszat.
2016. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg,de látott már engem is,és nem bánom.Szépen elmagyaráztam,hogy anya szomorú,tudod az anyukák is sírnak néha,de már minden jó stb stb.

Én annyira érzelem mentes környezetben nőttem fel (oké,ez így nem teljesen igaz,de szinte bűn volt félelmet,fájdalmat meg ilyeneket érezni) hogy mindig kimutatok mindent (persze nem szélsőséges formában)

2016. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!