Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig lehet kistestvér? Ki...

Meddig lehet kistestvér? Ki mikor, hogyan döntötte el hogy vállal?

Figyelt kérdés
40 leszek idén túl sok idő nincs már mielőbb szeretnék dönteni. Elviekben jó ha van egy testvér, gyakorlatban nem tudom.
2016. jan. 13. 16:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy gyerekkel sem egyszerű.
2016. jan. 13. 16:34
 2/13 A kérdező kommentje:
De leginkább az tart vissza hogy két gyerekkel már nagyon nehéz lesz a munkába állás újból.
2016. jan. 13. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eggyel is nehéz a munkába állás!

Én azt venném figyelembe,hogy akarok-e még egyet! Ha igen,akkor hajrá!

2016. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

A "jó, ha van egy testvér" a leghülyébb propagandaszöveg, és a legrosszabb indok a gyerekvállalásra. Rengeteg egyke gyerek nő fel boldogan és lesz belőle boldog, elégedett felnőtt.


Gyereket nem a nagytesónak vállalunk, hanem magunknak. Ha mi szeretnénk, ha megvannak a feltételek.

2016. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a kistesó döntötte el, hogy jönni akar. 41 leszek rövidesen és 5 hetes terhes (nem volt tervezett, naptármódszer mellett fogant).
2016. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért legyen még egy gyermeked, mert te szeretnéd. Nem a tesó, nem a szomszéd, nem az állam.


Naptármódszer mellett gyakorlatilag nem véletlen a teherbeesés. A legesélytelen védekezési módszer. Annyira nem nagy meglepetés, hogy nem működött, szerintem.

2016. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Tisztában voltunk vele, hogy nem a legmegbízhatóbb, de így 40 felett, egy petevezetékkel már viszonylag kicsinek láttam az esélyt a terhességre... Nyilván nem tragédia, ha az lenne, nem így védekeztünk volna.
2016. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3-as: azért nagyon nem mindegy, hogy egy gyerekkel kell a logisztikát megoldani, vagy kettővel. :)

kettővel mi már meg lennénk lőve. jelenleg sem tudok teljes állást vállalni.


az anyagiak miatt annyira nem aggódom ami az itthon létet illeti, inkább utána lenne húzós, mert azért évekig nem biztos, hogy ki tudnánk húzni.

2016. jan. 13. 20:54
 9/13 A kérdező kommentje:

4-es:

soha nem volt kétségem efelől. de szerintem jobb ha van testvér, tudják egymást segíteni pl.

de nyilván vannak rossz példák is.

2016. jan. 13. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:

A semmihez képest az egy gyerekkel is logisztikázni kell! :-)

De akarsz vagy nem akarsz második gyereket?

Mert ezek,hogy logisztika,meg társai csak kifogásnak tűnnek!

2016. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!